Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie zdrad w związku. Jej wyznanie jest zaskakujące

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Rozenek-Majdan w najnowszym wywiadzie przyznała, że była w związku, w którym została zdradzona, jednak ona sama również przyznała się do zdrady. Jej wyznanie wywołało wielkie poruszenie w sieci.

Małgorzata Rozenek-Majdan jeszcze na studiach wyszła za mąż za prawnika Łukasza Bukaczewskiego, jednak po niedługim czasie ich małżeństwo zakończyło się rozwodem. W 2003 r. prezenterka została żoną aktora Jacka Rozenka, z którym doczekała się dwóch synów: 16-letniego Stanisława i 12-letniego Tadeusza. Niestety, ten związek nie przetrwał próby czasu i małżonkowie rozstali się w 2013 r.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tajemnice produkcji #19 Kulisy programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza sekrety
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan została zdradzona w związku

Niedługo później Małgorzata Rozenek-Majdan zaczęła spotykać się z Radosławem Majdanem. Choć nie wróżono im happy endu, para wbrew opiniom hejterów zaręczyła się i już w 2016 r. stanęli na ślubnym kobiercu. Po czterech latach Małgorzata Rozenek-Majdan zaszła w ciążę i już w czerwcu 2020 r. na świecie pojawił się ich syn Henryk.

Już od wielu lat Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje życie prywatne w mediach. Żona Radosława Majdana mówi wprost o relacjach z byłym mężem, a także o problemach w związku. Nie ma dla niej tematów tabu. Dlatego też gwiazda przyjęła zaproszenie od Żurnalisty, któremu udzieliła szczerego wywiadu.

Małgorzata Rozenek-Majdan musiała również odpowiedzieć na kilka szybkich pytań. Jedno z nich brzmiało, czy zdradziła kiedyś partnera, będąc w związku. Odpowiedziała:

"Tak" - mogliśmy usłyszeć.

Następnie pytanie dotyczyło zdrady, której Małgorzata Rozenek-Majdan miała doświadczyć w związku. Na to pytanie również odpowiedziała twierdząco.

Pod nagraniem pojawiły się setki komentarzy. Wiele osób przypisało te zdrady do znanych im związków Małgorzaty Rozenek-Majdan, jednak prezenterka nie powiedziała, o jakiej relacji mówiła.

Małgorzata Rozenek-Majdan o wyprowadzce syna

Najstarszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan w czerwcu skończy 18 lat i tym samym wejdzie w dorosłość. W rozmowie z nami słynna prezenterka wyznała, że razem z resztą rodziny szykują dla Stasia niezwykły prezent w postaci wymarzonej podróży.

- To miała być dla Stasia niespodzianka, ale wolałam jednak z nim to przedyskutować. On teraz żyje w ogóle aplikacjami na studia, ponieważ aplikuję do kilku uczelni za granicą i ten cały proces nie jest wcale łatwy, ale to do mnie wciąż nie dociera, że mój syn, ten mały Stasio, którego pamiętam w brzuszku, chodziłam z nim za rączkę, który był takim Heniem, idzie na studia. On marzy o Japonii, w ogóle kocha Japonię, wszystko to, co z tym krajem jest związane. Więc oczywiście myśleliśmy o tym, że możemy mu kupić jakąś fizyczną rzecz albo przekazać jakieś pieniądze, ale to wiem, że zrobią dziadkowie z funduszu dla niego utworzonego. Natomiast my po prostu wszyscy, całą rodziną lecimy do Tokio, lecimy na Okioto, bo to są rzeczy, które on do końca życia będzie miał ze sobą w pamięci - zdradziła nam Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywała, że moment, gdy jej dzieci zaczynają wyfruwać z ich rodzinnego gniazda, jest dla niej wyjątkowo trudny. Gwiazda przez długi czas nie zdawała sobie sprawy, że już niedługo tak naprawdę jej syn wyjedzie na studia.

- To jest naprawdę bardzo trudny moment i bardzo rozczulił mnie Tadzio, nasz średni syn, czyli ten 14-latek. Siedzimy tak w trójkę, bo my mamy wspólne wieczory, bardzo lubimy takie wspólne wieczory. Ja już jestem na górze z Heniem w sypialni, ale chłopcy wiedzą, że wtedy mam najbardziej spokojną głowę, więc spotykamy się i oni przychodzą do mnie, o czymś rozmawiamy albo pytają o coś. Mamy takie momenty dla siebie i siedzimy na tym łóżku, Henio, Stasio, Tadzio i nagle Tadzio tak mówi, nie wyobrażam sobie, jak to będzie, jak nie będzie Stasia z nami w domu. I zrobiło się tak smutno i wzruszająco i naprawdę wtedy dopiero po raz pierwszy poczułam, że to się realnie dzieje - mówiła w rozmowie z nami.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości