Gwiazdy

Marcin Hakiel pokazał syna. Adam przeszedł metamorfozę. "To już prawdziwy mężczyzna"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Marcin Hakiel pokazał syna. Do kogo jest podobny?

Syn Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek dorasta. Nastolatek zmienił swój wizerunek, co bardzo spodobało się użytkownikom Instagrama, którzy obserwują jego tatę. Po metamorfozie 13-letni Adam jeszcze bardziej przypomina swojego ojca.

Marcin Hakiel podkreśla, że dzieci są jego największą nagrodą. Tancerz pokazuje w sieci, że stara się poświęcić im jak najwięcej czasu. Zabiera je na różne wycieczki i dokumentuje wspólne chwile. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak zmieniają się jego pociechy. Fani zwrócili teraz uwagę na jego syna Adama.

Marcin Hakiel pozuje z synem. Chłopiec zmienił fryzurę

"Jaki ojciec taki syn" - tak Marcin Hakiel zatytułował swoją najnowszą publikację i udostępnił na Instagramie zdjęcie z chłopcem. To nie pierwszy raz, gdy pokazuje swoje dzieci fanom, ale tym razem zaprezentował metamorfozę 13-latka. Chłopiec miał na głowie burzę loków. Teraz ściął włosy i jeszcze bardziej upodobnił się do swojego taty. Internauci oceniają przemianę nastolatka na plus.

"Teraz widać po ścięciu włosów, że czysty tata" - zauważyli internauci.

"Syn to już prawdziwy mężczyzna" - czytamy w komentarzach.

"Super macie relację, tak to powinno wyglądać" - pochwalił fan.

"Adamowi lepiej w krótkich włosach" - stwierdził ktoś jeszcze.

Klaudia El Dursi o roku szkolnym
Klaudia El Dursi o roku szkolnym Klaudia El Dursi o roku szkolnym Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek wspólnie wychowują dzieci

Dla wielu osób widok Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, którzy wspólnie odprowadzają swoje dzieci na rozpoczęcie roku szkolnego, był sporym zaskoczeniem. Jednak po rozwodzie byli małżonkowie postanowili zadbać o przyjazne relacje. Aktorka w rozmowie z Plotkiem powiedziała, że mimo trudnej sytuacji jest wdzięczna swojemu byłemu mężowi.

Rzeczywiście sytuacja jest trudna dla całej naszej rodziny, ale wydaje mi się, że zdamy ten egzamin, bo bardzo się kochamy, wspieramy. Staram się robić absolutnie wszystko, żeby chronić dzieci, przed mediami i przed jakimiś komentarzami [...] Jestem też wdzięczna Marcinowi za to, że robi wszystko, żeby dzieciom było dobrze. To jest dla mnie najważniejsze, bo dzieci są dla mnie najważniejsze. To nie jest łatwy moment, ale mam też gigantyczne wsparcie ze strony swojej rodziny

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości