Marcin Hakiel opisał swoje uczucia po rozwodzie. Fani przejęli się jego słowami

Marcin Hakiel opublikował pierwszy post po rozwodzie
Marcin Hakiel opublikował pierwszy post po rozwodzie
Źródło: MWMEDIA
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek rozwiedli się 25 sierpnia 2022. Byli małżeństwem przez 14 lat, wychowywali razem dwójkę dzieci. Aktorka podzieliła się swoimi odczuciami jeszcze przed rozprawą w sądzie, a jej były partner opublikował symboliczny wpis w mediach społecznościowych już po wydaniu orzeczenia o rozwodzie. Marcin Hakiel otrzymał od swoich obserwatorów wiele wsparcia.

O końcu relacji tej pary dowiedzieliśmy się w marcu tego roku. Aktorka i tancerz opublikowali w sieci identyczne oświadczenia, w których powiadomili fanów i media o tym, że postanowili się rozstać. Wkrótce po tym Marcin Hakiel udzielił wywiadu, w którym powiedział, jak próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Marcin Hakiel opublikował symboliczny wpis po rozwodzie. Słowa poruszyły jego fanów

Jak czuje się Marcin Hakiel po rozwodzie? Tancerz udostępnił w sieci nowe zdjęcie. Były ukochany Katarzyny Cichopek pozuje z uśmiechem na tle zachodzącego słońca. Wygląda na to, że patrzy w przyszłość z nadzieją, że spotka go coś dobrego.

Coś się kończy, coś się zaczyna…
- napisał tajemniczo na Instagramie.

Obserwatorzy Marcina Hakiela na Instagramie życzą mu szczęścia na nowym etapie życia. Internauci podzielili się swoimi przemyśleniami o przeżywaniu rozwodu.

"Po rozwodzie myślałam, że świat mi się zawalił. Okazało się, że był to początek najpiękniejszego życia. Na gruzach zbudowałam swoje imperium szczęścia. Trzymam za Ciebie kciuki" - napisała wspierająca tancerza fanka.

"Trzeba iść przez życie z myślą, że to, co najlepsze dopiero przed nami. Wszystkiego dobrego dla Was, osobno, ale oboje zasłużyliście" - napisał ktoś inny.

"Dzięki tej miłości masz największy skarb — dzieci, a reszta sama się ułoży" - pociesza kolejna osoba.

Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem. Ma kontakt z teściową
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pobrali się 20 września 2008 w malowniczym Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem. Poznali się w telewizyjnym show, a taniec towarzyszył im przez całe życie. Po zwycięstwie w programie nagrali wspólnie serie płyt DVD z kursami, otworzyli też szkołę tańca. Wspierali się w realizowaniu zawodowych marzeń. Mają syna Adama i córkę Helenę. Na razie nie wiadomo, jak będą dzielić opiekę nad dziećmi. W przeddzień rozprawy rozwodowej Katarzyna Cichopek opowiedziała o swoich emocjach.

"Dobrze, że jestem w pracy. Cieszę się, że powierzone mi są pewne zadania, bo dzięki temu mogę odciągnąć myśli. Ale masz rację, to jest trudny dla mnie czas. Nie tylko dla mnie, ale dla całej mojej rodziny. Tak jak sama powiedziałaś, to zakończenie pewnego etapu w życiu. Nie chciałabym rozwijać tego tematu. Wiem, że wszyscy są ciekawi. Kosztuje to nas wiele emocji. Chciałabym przejść przez ten cały proces najłagodniej, jak się da" - powiedziała aktorka w rozmowie z Jastrząb Post.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na Gali Marki Roku. Grudzień 2021
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na Gali Marki Roku. Grudzień 2021
Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości