Marcin Hakiel zareagował na zaręczyny Katarzyny Cichopek. Jego wypowiedź zaskoczyła wszystkich

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel
Źródło: MWMEDIA
Rozstanie Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek od wielu miesięcy jest jednym z najgłośniejszych show-biznesowych tematów w Polsce. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że aktorka związała się z Maciejem Kurzajewskim, z którym współpracuje od lat. Podsumowując 2023 rok para postanowiła pochwalić się nowiną o... zaręczynach! Teraz wymownie na ten fakt zareagował Marcin Hakiel.

W marcu 2022 roku w mediach zawrzało po tym, jak Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek wydali oświadczenie dotyczące rozstania. Para choć deklarowała, że nie będzie prała brudów publicznie, szybko złamała swoje postanowienie. Medialnych batalii nie zabrakło, podobnie jak wieści o nowych związkach tancerza i aktorki. Zobaczcie, jak były ukochany artystki zareagował na wieść o jej zaręczynach.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Blanka Lipińska podsumowała 2023 rok
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marcin Hakiel o zaręczynach Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Doniesienia o rzekomych zaręczynach Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek w mediach krążyły od kilku miesięcy. Para jednak sumiennie unikała pytań o plany na przyszłość. Wszystko zmieniło się w sylwestrową noc. To właśnie wtedy zakochani opublikowali film ukazujący najważniejsze dla nich kadry z minionego roku. Wśród nich pojawiło się też zdjęcie, które zelektryzowało internautów. Katarzyna Cichopek zapozowała bowiem do fotografii eksponując pierścionek.

Pod postem w kilka chwil pojawiły się dziesiątki komentarzy i gratulacji.

Serwis shownews.pl postanowił skontaktować się z Marcinem Hakielem i poprosić o komentarz dotyczący zaręczyn jego byłej żony. Wypowiedź tancerza wiele osób zaskoczyła.

"Szczęścia na nowej drodze życia" - skwitował.

Marcin Hakiel zrobił z partnerką miłosne tatuaże

Miłosne szczęście niedawno zagościło również do życia Marcina Hakiela. Po nieudanym związku z tajemniczą Dominiką, tancerz związał się z jej imienniczką. Tym razem kobieta nie jest jednak anonimowa. Systematycznie możemy oglądać wspólne wyjścia, wyjazdy i wojaże zakochanych. Para razem z dziećmi mężczyzny spędzała też wspólnie sylwestra, podczas którego nie zabrakło instagramowych relacji z dokazywania z pociechami, gier i zabaw.

To jednak, co zdziwiło wiele osób to fakt, że mimo stosunkowo niedługiego stażu związku, Marcin Hakiel wraz z partnerką zdecydowali się na... miłosne tatuaże! Jakiś czas temu bowiem opublikowali fotografię, na której widać ich splecione dłonie. Oboje na placach serdecznych wytatuowali sobie pierwsze litery imion. On dumnie nosi tatuaż literki "D", ona zaś "M".

Partnerka Marcina Hakiela pokazała tatuaże
Partnerka Marcina Hakiela pokazała tatuaże
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości