Marcin Mroczek żegna Cezarego Olszewskiego. "W moim sercu będziesz na zawsze"

Marcin Mroczek, Cezary Olszewski
Marcin Mroczek, Cezary Olszewski
Źródło: MWMEDIA
Nagła śmierć Cezarego Olszewskiego odbiła się szerokim echem w mediach. Gwiazdy pożegnały tancerza, kierując pod jego adresem kilka ciepłych słów. Teraz głos zabrał wieloletni przyjaciel mężczyzny, aktor Marcin Mroczek. Przyznał, że wciąż nie może pogodzić się ze stratą.

Cezary Olszewski nie żyje. Ciało mężczyzny zostało znalezione w poniedziałek 30 października w jednym z ostrołęckich hoteli. Tę informację przekazały regionalne media, a niedługo później smutne wieści potwierdził m.in. ojciec tancerza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

ODESZLI_POLSKA_2023
Polscy artyści, dziennikarze i sportowcy, którzy zmarli w 2023 roku
Źródło: cozatydzień

Marcin Mroczek pożegnał Cezarego Olszewskiego

Nagła śmierć Cezarego Olszewskiego zaskoczyła wszystkich. W kilku słowach tancerza pożegnali m.in. Agustin Egurrola, Jania Lesar czy ojciec mężczyzny Grzegorz Olszewski. Teraz głos w sprawie postanowił zabrać wieloletni przyjaciel Cezarego Olszewskiego — Marcin Mroczek. Aktor opublikował wzruszający wpis, który rozpoczął od krótkiego pożegnania. Przyznał, że nie był gotowy na nagłe odejście tancerza. "Długo zbierałem się do tej wiadomości, bo spadło to na mnie tak niespodziewanie i nie byłem na to przygotowany, ale wiem, że Czarek chciałby, żebym go właśnie tak wspomniał u siebie. Był moim przyjacielem i przez lata przeżyliśmy wiele wspaniałych momentów" - napisał.

Marcin Mroczek wyznał, że to Cezary Olszewski pomógł mu zakochać się w tańcu i ta miłość doprowadziła go do zajęcia trzeciego miejsca w programie "Taniec z Gwiazdami". Co ciekawe, mężczyźni współpracowali również wtedy, gdy aktor brał udział w ukraińskiej wersji programu.

"Od pierwszego dnia się zakumplowaliśmy, może dlatego, że obaj byliśmy spod znaku raka i dzielił nas w kalendarzu tylko 1 dzień, a może dlatego, że mieliśmy podobną wrażliwość i poczucie humoru. Jako dwudziestoparolatkowie wsiadaliśmy w auto i gnaliśmy przed siebie bez większego planu. Mogliśmy ze sobą nie gadać dłuższy czas, ale to nam nie przeszkadzało, by za chwilę znowu coś razem zaplanować" - dodał.

Marcin Mroczek wspomniał, że niedługo mieli się spotkać, ale nie zdążyli.

"Jednak mam nadzieję, że tam, gdzie teraz trafiłeś, jest ci dobrze. W moim sercu będziesz na zawsze..." - podsumował.

Ujawniono możliwą przyczynę zgonu Cezarego Olszewskiego

Rzecznik prokuratury w nadesłanym serwisowi Plejada oświadczeniu stwierdza, że dokumenty odnalezione przy ciele pozwoliły potwierdzić tożsamość zmarłego. Zwłoki zostały odkryte 30 października w godzinach porannych.

Przy zwłokach znaleziono dokumenty wystawione na osobę Cezarego O. Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny miejsca znalezienia zwłok. Nadto z udziałem prokuratora i biegłego lekarza przeprowadzono oględziny zewnętrzne zwłok. Na podstawie przeprowadzonych czynności nie stwierdzono żadnych śladów mogących wskazywać na udział osób trzecich w spowodowaniu śmierci Cezarego O.
- powiedziała Elżbieta Edyta Łukasiewicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce.

W dalszej części rzeczniczka prokuratury ujawnia prawdopodobną przyczynę nagłej śmierci 42-latka. W związku z zaistniałą sytuacją podjęto decyzję o rezygnacji z wykonywania sekcji zwłok.

Zgon prawdopodobnie nastąpił z przyczyn mózgowych, tj. udaru mózgu. W związku z powyższymi okolicznościami odstąpiono od przeprowadzania sekcji zwłok. Aktualnie w sprawie wykonywane są czynności procesowe, m.in. zabezpieczany jest hotelowy monitoring
- dodała.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Czytaj więcej:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości