Marcin Prokop o przyszłości córki. "Nie będzie tą osobą, która po moich plecach wespnie się do show-biznesu" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop
Marcin Prokop o przyszłości córki. "Nie będzie tą osobą, która po moich plecach wespnie się do show-biznesu"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Marcin Prokop jest nie tylko gwiazdą telewizji, ale przede wszystkim także mężem i ojcem. W rozmowie z nami dziennikarz poruszył temat przyszłości swojej nastoletniej córki i zapewnił, że dziewczyna w przyszłości nie wykorzysta sławnego nazwiska w zrobieniu medialnej kariery.

Marcin Prokop to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy i prezenterów w naszym kraju. Od lat stanowi zgrany duet z Dorotą Wellman, prowadząc "Dzień Dobry TVN". Do tej pory można go było także oglądać w roli prowadzącego "Mam Talent!", jednak wraz z nową edycją programu dostanie nową rolę. Marcin Prokop już niedługo bowiem zadebiutuje w roli jurora show.

Córka Marcina Prokopa nie chce wykorzystywać sławnego nazwiska

Wielu nastolatków marzy o tym, by zaprezentować swoje umiejętności przed jury i publicznością programu "Mam Talent!". Okazuje się jednak, że córka Marcina Prokopa nigdy o tym nie myślała. Pociecha słynnego dziennikarza nie interesuje się bowiem medialnym światkiem ani także tym, co w pracy robi jej popularny tata.

- Nie mamy w domu telewizora, w związku z tym moja córka chyba nawet nie wie, co ja w życiu robię. I nie sądzę, żeby się interesowała moją pracą aż tak bardzo, żeby chcieć w dodatku występować w jednym programie ze mną. Dla niej wykonuję taki sam zawód jak każdy inny tatuś, tylko różnica jest taka, że czasami ktoś jak idziemy razem po ulicy, podchodzi z prośbą o wspólne zdjęcie - mówił prezenter.

W rozmowie z nami Marcin Prokop podkreślił, że jego nastoletnia córka w przyszłości nie będzie wykorzystywać nazwiska do tego, by dostać prace w mediach.

Także chyba nie będzie tą osobą, która po moich plecach wespnie się do show-biznesu i dzięki znanemu nazwisku rozgości się w telewizji śniadaniowej
- podsumował Marcin Prokop.

Marcin Prokop bardzo chroni prywatność swojej córki

Marcin Prokop bardzo chroni prywatność swojej rodziny i nigdy nie pokazuje nastoletniej córki w sieci. Zofia ma już 17 lat i jest owocem miłości dziennikarza z żoną Marią Prażuch-Prokop, która z zawodu jest joginką. Sławny tata do tej pory ani razu nie zabrał swojej pociechy na żadną z tzw. ścianek i bardzo rzadko wypowiada się na jej temat.

Wiadomo jednak, że nastolatka, podobnie jak Marcin Prokop, jest indywidualistką i podąża własnymi ścieżkami. Rodzice nie wymagają od dziewczyny bycia idealną i pozwalają jej się w pełni cieszyć latami młodości.

"Wierzę, że dzieciństwo jest od tego, by się wybiegać, wyszaleć, poznawać świat – mnie na tym zależało jako dziecku i to staram się zapewnić córce. Nigdy nie byłem przez rodziców programowany na przyszłego zwycięzcę, wyposażany w kompetencje z kursów i korepetycji" - powiedział kiedyś Marcin Prokop w rozmowie z dziennikarką "Twojego Stylu"

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości