Ralph Kaminski zaprosił mamę do współpracy. Fani porównują ją do Madonny. Podobne?

Ralph Kaminski
Ralph Kaminski
Źródło: MWMEDIA
Ralph Kaminski zapowiada rodzinną współpracę. W jego koncertach uczestniczyć będzie mama, i to nie w byle jakim charakterze. DJ Doris rozgrzeje fanów nie tylko muzyką, ale i własną energią. Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie! Fani uważają, że mama artysty jest podobna do Madonny. Rzeczywiście tak jest?

Ralph Kaminski nie raz opowiadał o swojej mamie w mediach. To ona dmuchała w jego skrzydła na tyle mocno, że muzyk wzleciał na wyżyny popularności. Dziś bynajmniej o niej nie zapomina. A że to po uroczej mamie odziedziczył nieskończone pokłady energii, teraz połączą siły na scenie. Oj, będzie się działo!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Ralph Kamiński zaprosił fanów na koncert w bajkowej scenerii
Ralph Kamiński porwał publiczność na festiwalu w Karkonoszach

Ralph Kaminski wystąpi z rodziną

Ralph Kaminski wywodzi się z rodziny o artystycznym zacięciu, a wśród jego krewnych znajduje się znany z nieprzeciętnego głosu i charakterystycznego stylu bycia, Michał Szpak.

"My jesteśmy ogromnie młodzi cały czas, nie kończymy swoich karier i myślę, że kiedyś musimy. Michał jest wspaniałym artystą, jestem z niego ogromnie dumny, że robi coś swojego bardzo autorskiego. Występ i duet z takim genialnym performerem, jakim on jest, wokalistą, artystą to jest czysta przyjemność, więc może kiedyś" - zapowiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

Panowie często są porównani ze względu na podobieństwo ich twórczości muzycznej i skłonność do ekscentrycznych stylizacji scenicznych. Również zamiłowanie do rocka jest u nich rodzinne. W najnowszym wpisie na Instagramie Ralpha Kaminskiego pojawiła się informacja, że jego mama, pani Dorota, będzie towarzyszyć muzykowi podczas koncertów.

"Bal bez DJ-ki to nie bal! DJ Doris pojawi się gościnnie na wszystkich koncertach w lutym — w końcu to bal jest nad bale" - zakomunikował fanom.

Dodatkowo, Ralph Kaminski do wpisu dołączył fascynujące zdjęcie pani Doroty w śmiałej stylizacji. Zakręcone włosy, koszulka obszyta cekinami, obcisła skórzana kurtka i spodnie z wysokim stanem, a do tego mocny makijaż — cały look przedstawia się naprawdę imponująco.

"Look like Madonna" - czytamy w komentarzach.

Ostatnie koncerty "Bal u Rafała"

Lutowe koncerty będą ostatnimi na trasie koncertowej "Bal u Rafała". Okazuje się, że nawet najwięksi pasjonaci muzyki i scenicznych wystąpień potrzebują od czasu do czasu zasłużonego odpoczynku. Taką przerwę postanowił wziąć Ralph Kaminski. Na jego Instagramowym profilu pojawiła się niedawno informacja dotycząca planowanych koncertów.

"W tym roku w sylwestra mam wolne. Ładuję baterie przed moimi jedynymi przyszłorocznymi koncertami, które odbędą się w lutym" - poinformował jeszcze przed końcem roku.

Ci z fanów, którzy nie zdążyli jeszcze zatańczyć na wspomnianym balu, będą mieli ku temu ostatnią i chyba najlepszą okazję. Końcówka trasy zapowiada się bowiem niezwykle energetycznie.

"Pióra i szałowe kreacje się tworzą! Szykujcie też swoje zwariowane stroje - w końcu to bal jest nad bale" - zacytował.

Koncerty "Bal u Rafała" przewidziano na:

9.02 - Poznań

18.02 - Warszawa

23.02 - Gdynia

25.02 - Katowice

29.02 - Wrocław

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości