Margaret wyprowadziła się z Polski. Wybrała kierunek marzeń. "Mieszkam na plaży"

Margaret
Margaret
Źródło: MWMEDIA
Margaret to uzdolniona artystka, która podbija nie tylko polski rynek muzyczny, ale również zagraniczne listy przebojów. Piosenkarka wypuściła niedawno nowy utwór w duecie z hiszpańsko-niemieckim artystą Alvaro Solerem. Co ciekawe, polska gwiazda postanowiła zamieszkać właśnie w Hiszpanii.

Margaret jest tzw. obywatelką świata. Życie w Polsce nie jest dla niej koniecznością. Gwiazda nie przywiązuje również dużej wagi do luksusów. Fani artystki zachwycali się m.in. tym, że przez jakiś czas żyła w małej holenderce postawionej na działce, którą kupiła. Tam brakowało jej czasami np. prądu.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

czt_14
Alvaro Soler i Margaret we wspólnym projekcie muzycznym

Margaret wyprowadziła się z Polski

Margaret podbija listy przebojów utworem "Hot Like Summer", który stworzyła w duecie z zagranicznym artystą. Piosenkarka dała się ponieść hiszpańskim rytmom. Poczuła latynoską energię i wyemigrowała na południe Europy. Tam kontynuuje pracę nad nadchodzącym albumem "Siniaki i cekiny".

"Spełniam marzenie i spędzam pierwszą zimę poza krajem. Na plaży mieszkam. W Hiszpanii jest ciepło, słonecznie. Super. Moje robienie rzeczy jest bardziej skomplikowane. Od rana do nocy pchamy te rzeczy do przodu" - opowiadała w "Dzień Dobry TVN".

Z kolei Alvaro Soler podzielił się opinią na temat naszego kraju. Przypomnijmy, że gwiazdor miał już wcześniej okazję pracować z inną polską wokalistką. W 2016 roku wydał utwór "Libre" z Moniką Lewczuk. 

"Polacy mają w sobie dużo latynoskiej krwi, jak na północną Europę. Uwielbiam, jak szaleją na koncertach. A do tego są bardzo kulturalni. Kiedy ktoś chce zrobić sobie ze mną zdjęcie, podejdzie i grzecznie zapyta. W innych częściach świata ludzie często nie powiedzą nawet 'cześć'. [...] Kocham ten kraj. Byłem tu chyba 10 razy" - wyznał muzyk.

Natalia Siwiec opuściła Polskę. Gdzie obecnie mieszka?

Gwiazdą, która zdecydowała się opuścić Polskę, jest również Natalia Siwiec. Fotomodelka przeprowadziła się z partnerem Mariuszem Radziszewskim i ich córką Mią do Tulum. Rodzina zamieszkała w luksusowej willi. Celebrytka rozważa zakup kolejnej posiadłości, również w egzotycznym zakątku świata. Do Polski nie chce na razie wracać na stałe. Przyjeżdża do kraju w celach zawodowych lub po to, aby odwiedzić bliskich.

Natalia Siwiec opowiedziała Annie Pawelczyk-Bardydze z cozatydzien.tvn.pl o tym, że życie w Meksyku jest piękne nie tylko ze względu na klimat, ale również na mentalność ludzi. W Polsce czasem brakuje jej "luzu". Natalia Siwiec wyjaśniła nam, co miała na myśli. Zauważyła jednak, że Polacy są coraz bardziej otwarci na różne doświadczenia i uśmiechnięci.

- Ogólnie Polakom na pewno brakuje tego luzu, natomiast gdybym nie jeździła na te wszystkie świadomościowe festiwale, to odpowiedziałabym ci pewnie, że my nie idziemy w dobrą stronę. Natomiast na tych wszystkich świadomościowych festiwalach okazuje się, że jest tak dużo ludzi, Polaków, którzy są bardzo świadomymi ludźmi, cudownymi ludźmi, którzy po prostu błyszczą, świecą, że mogę powiedzieć dzisiaj spokojnie, że my idziemy w dobrą stronę — oceniła Natalia Siwiec.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości