Marcela Leszczak zaczynała w "Top Model". Jak zmieniła się od czasu udziału w programie?

Marcela Leszczak i Michał Koterski
Marcela Leszczak i Michał Koterski
Źródło: MWMEDIA
Marcela Leszczak od czasu udziału w "Top Model" zmieniła się nie do poznania. Nie chodzi tu tylko o zmianę fryzury, czy sposobu ubierania. Zdaje się, że modelka na oczach setek tysięcy obserwujących, przeobraziła się z nastoletniej dziewczyny w dojrzałą kobietę. Jak wyglądał ten proces?

Marcela Leszczak jeszcze kilka lat temu wyglądała zupełnie inaczej. Nic dziwnego, bowiem na casting "Top Model" przyszła jako 21-latka. Jak zmieniła się przez te dziesięć lat?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

AKADEMIAPANAKLEKSA_MISIEKMARCELA_SYLWESTER
Michał Koterski i Marcela Leszczak o planach na sylwestra. "Będzie z rozmachem i z pompą"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marcela Leszczak - jak zmieniła się od czasów "Top Model"?

Marcela Leszczak od niedawna cieszy się życiem małżeńskim u boku Michała Koterskiego. Wspólnie wychowują syna Fryderyka, a 31-latka odnajduje spełnienie jako pełnoetatowa influencerka, regularnie pojawiająca się w świecie show-biznesu. Choć wielu może kojarzyć ją z różnych epizodycznych ról, warto przypomnieć, że jej początki medialnej kariery miały miejsce w trzeciej edycji programu "Top Model".

Wówczas Marcela Leszczak zaprezentowała się jako skromna dziewczyna z aparatem na zębach, pracująca na co dzień w warsztacie samochodowym. Talent i determinacja doprowadziły modelkę aż do finału, gdzie zajęła drugie miejsce, ustępując jedynie Zuzannie Kołodziejczyk. Chociaż od tamtej chwili minęło już ponad 10 lat, Marcela Leszczak pozostaje w pamięci widzów jako kobieta preferująca raczej naturalny wygląd. Wówczas stawiała na delikatne makijaże i skromne stylizacje, a jej charakterystycznym elementem były długie, ciemne, proste włosy.

Marcela Leszczak w "Top Model"
Marcela Leszczak w "Top Model"

Marcela Leszczak i Michał Koterski wzięli ślub

Od tego czasu Marcela Leszczak kilkukrotnie przeszła metamorfozę. Jeszcze do niedawna mogła pochwalić się długą fryzurą w odcieniu ciepłego złota. Włosy przefarbowała chwilę przed ślubem. Jej stylizację na ten wyjątkowy dzień możemy oglądać w relacji na Instagramie. I tutaj modelka postawiła na naturalność. Oszczędny makijaż, proste, rozpuszczone włosy i koronkowa suknia, okalająca piękną sylwetkę - trzeba przyznać, że Marcela Leszczak prezentowała się naprawdę imponująco.

A jak wyglądała sama ceremonia? Okazuje się, że była dość spontaniczna, bo jeszcze na kilka tygodni przed wydarzeniem, para nie do końca znała jej szczegóły. Zakochani spotkali się wówczas z Anną Pawelczyk-Bardygą i zdradzili jej, jakie mają plany wobec siebie.

- Czy plany ślubne... Akurat bardzo miło, że mnie pytasz, ale tu bardziej Michał musi się wypowiedzieć, co kochanie? Właśnie może dla TVN powiesz, co z tym ślubem, bo zaręczyny były dwa razy. Więc... - zaczęła Marcela Leszczak.

- No więc trzeci musi być ślub, a resztę to już życie napisze scenariusz - dodał Michał Koterski.

- Wszystko w rękach tego u góry, ale ten u góry to cały czas chyba chroni mnie przed czymś (śmiech), albo mi cały czas daje różne szanse - śmiała się Marcela Leszczak.

- Mówią tak: "będziesz gotów, to cię spotka" (śmiech). Nie, ale tak na poważnie, no zobaczymy, życie pisze najlepsze scenariusze i kto wie, kto wie, zobaczymy, co będzie - podsumował aktor.

14 stycznia na instagramowych profilach obojga pojawił się post rozwiewający wszelkie wątpliwości.

"Stało się" - napisali pod zdjęciem dłoni w obrączkach.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości