Agnieszka Woźniak-Starak zawładnęła sceną "Mam Talent!". Zobaczcie jej taniec

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak
Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski to nowi prowadzący programu "Mam Talent!". Mimo że nowe odcinki będziemy mogli oglądać w stacji TVN od marca, to już prezenterka uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, jak tańczy na parkiecie. Musicie to zobaczyć.

Agnieszka Woźniak-Starak przez wiele lat była prowadzącą programu "Dzień dobry TVN" wraz z Ewą Drzyzgą. Kilka miesięcy temu w programie zaszły małe zmiany, w wyniku których pojawiło się grono nowych prowadzących, a także nowo powstałych duetów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

25112023_MAMTALENT_WOZNIAKSTARAK_MAMTALENT
Agnieszka Woźniak-Starak o "Mam Talent!" i relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie boi"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka Woźniak-Starak zatańczyła na scenie "Mam Talent!"

Tym samym Ewa Drzyzga prowadzi poranne pasmo śniadaniowe wraz z Krzysztofem Skórzyńskim, a Agnieszka Woźniak-Starak została prowadzącą nowej edycji "Mam Talent!" wraz z Janem Pirowskim znanym dobrze widzom TTV.

Natomiast w fotelach jurorów zasiedli Agnieszka Chylińska, Marcin Prokop, który był prowadzącym poprzednich edycji, a także nowa twarz — Julia Wieniawa. Eliminacje w castingach już dobiegły końca, a już od marca będziemy mogli oglądać nowe odcinki na TVN i na platformie player.pl.

Teraz Agnieszka Woźniak-Starak uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, co będzie się działo w programie. Na InstaStories udostępniła kilka nagrań, na których widzimy jej popisowe numery na parkiecie. Zobaczcie, jak dobrze tańczy!

Agnieszka Woźniak-Starak zawładnęła sceną "Mam Talent"
Agnieszka Woźniak-Starak zawładnęła sceną "Mam Talent"
Źródło: instagram

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim

Jakiś czas temu Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą dla cozatydzien.tvn.pl powiedziała, jak układa jej się nowa współpraca z Janem Pirowskim i jaką chciałaby być prowadzącą.

- Ludzką prowadzącą chciałabym być. Ostatnio tak naprawdę Janek Pirowski dał mi do myślenia i powiedział, że on się tak trochę mnie boi. Chciałabym, żeby ludzie zobaczyli, że nie ma się czego bać i że mogę być naprawdę miła, potrafię wspierać innych. Przy tym wszystkim pamiętamy, że to nie jest program o nas. My tam mamy być trochę przewodnikami dla tych, którzy występują, dla których to są ogromne przeżycia, ogromny stres, ogromne emocje. I my tam trochę mamy się tymi ludźmi opiekować — wyznała.

Dziennikarka powiedziała również, jak czuje się w nowej roli.

- Świetnie, biorąc pod uwagę, że mam poczucie, że nie mam żadnego talentu, więc będę poszukiwać ich u innych z moim współprowadzącym i z jury. Na pewno będzie miło patrzeć na ludzi, którzy potrafią robić jakieś niesamowite rzeczy. Jestem tego bardzo ciekawa, bo w takiej roli jeszcze nie byłam — przyznała gwiazda przed naszą kamerą.

Jan Pirowski i Agnieszka Woźniak-Starak
Jan Pirowski i Agnieszka Woźniak-Starak
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości