Maria Dejmek jest w ciąży. Aktorka spodziewa się drugiego dziecka

Autor:
Dominika
Kowalewska
Maria Dejmek

Maria Dejmek właśnie poinformowała, że niedługo jej rodzina się powiększy. Radosną nowinę aktorka obwieściła w mediach społecznościowych. W 2019 roku Maria Dejmek przywitała na świecie syna Gustawa.

Maria Dejmek jest polską aktorką teatralną i telewizyjną. Gwiazda pochodzi z artystycznej rodziny. Jej babcią jest aktorka Danuta Mniewska, a dziadkiem reżyser teatralny i aktor Kazimierz Dejmek. Również rodzice Marii Dejmek postawili na karierę w artystycznym świadku! Mama Ewa Taraszkiewicz-Dejmek i tata Piotr Dejmek także wybrali m.in. aktorstwo.

Teraz Maria Dejmek rozwija własną karierę, jednocześnie skupiając się na życiu prywatnym. Właśnie zdradziła, że spodziewa się kolejnego dziecka!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Leon Myszkowski o występie mamy na swoim ślubie. Justyna Steczkowska zaśpiewa na ceremonii?
Leon Myszkowski o występie mamy na swoim ślubie. Justyna Steczkowska zaśpiewa na ceremonii? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maria Dejmek jest w ciąży

Maria Dejmek radosną nowinę obwieściła w piątkowy poranek. Gwiazda najpierw zasiadła na kanapie porannego programu śniadaniowego, by chwilę później uchylić rąbka tajemnicy również przed internautami. Maria Dejmek i jej partner Miłosz Jaroszek zostaną podwójnymi rodzicami za kilka miesięcy. Jak zdradza gwiazda, ich syn Gustaw już nie może doczekać się przyjścia na świat brata bądź siostry. Aktorka nie wyznała bowiem, jakiej płci będzie druga pociecha.

"Twój starszy braciszek codziennie o ciebie pyta! Rośnij nam, czekamy na ciebie! Mama, Tata i Gucio" - napisała pod zdjęciem, na którym gwiazda wyeksponowała ciążowy brzuszek.

Przeczytaj też: Gwiazdy wraz z dziećmi na przedpremierowym pokazie filmu "Batwheels". Zobacz, kto pokazał się na ściance

Rodzina od pewnego czasu mieszka w domu, a Maria Dejmek nieustannie zachwyca się otaczającą budynek zielenią. Rodzinne gniazdo zostało już wyremontowane, a aktorka może w spokoju oczekiwać przyjścia na świat kolejnego potomka.

Maria Dejmek o poronieniu

Gdy Maria Dejmek poinformowała o pierwszej ciąży, zaczęła chętnie dzielić się z internautami przygotowaniami do przyjścia na świat długo wyczekiwanego dziecka. Wówczas wiadomo było, że para spodziewa się syna. Pomiędzy wpisami wyrażającymi nieskrywaną radość z ciąży, pojawił się również mniej pozytywny post. W nim Maria Dejmek podzieliła się doświadczeniami związanymi z poronieniem. Okazało się wówczas, że aktorka była już w ciąży, jednak ta nie zakończyła się pomyślnym rozwiązaniem.

"Długo zastanawiałam się, czy napisać ten post. Wiem, że takich kobiet jak ja jest wiele i trzeba o tym mówić. Mija rok, odkąd poroniłam pierwszą ciążę. Nie wiem, co było gorsze... ból fizyczny czy ból psychiczny. Jeszcze granie w serialu z cudowną małą dziewczynką... to było piekło" - napisała.

Przyznała, że gdyby nie opieka partnera, nie poradziłaby sobie ze stratą. Ból, o którym wspomniała, nasilał się, gdy zostawała sama. Wtedy zdecydowała się poprosić o pomoc specjalistę.

"Mam wspaniałego partnera, który bardzo mnie wspierał, ale gdy wychodził do pracy, z moim cierpieniem zostawałam sama. Czułam, że nie jestem wartościową kobietą, że 'nie dałam rady'. Było ze mną naprawdę źle. Pomógł mi psycholog, mój Miłosz i czas" - dodała.

Maria Dejmek zaapelowała ponadto do kobiet, które mierzyły się z podobną stratą. Poradziła, by nie bały się prosić o pomoc.

"Kochane kobietki, pamiętajcie, że nie jesteście same... Nie wstydźcie się prosić o wsparcie psychologiczne, rozmawiajcie z partnerem, innymi kobietami, dajcie sobie czas, a dzidziuś do was 'przyjdzie'! Dziś jestem najszczęśliwszą kobietą pod słońcem, noszę pod sercem naszego syna, z dumą głaszczę mój brzuszek cały czas! I cieszę się, że mogę dzielić się z wami moim szczęściem!" - przyznała gwiazda.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości