Programy

Eliza po 10 latach znów poszła na casting do "TM". Wcześniej usłyszała, że jest nudna

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Eliza Jakubowska na castingu do "Top Model"

Eliza Jakubowska na co dzień pracuje w korporacji, jednak bardziej pasjonuje ją świat modelingu. Dlatego jej największym marzeniem jest udział w programie "Top Model". Postanowiła po raz kolejny wziąć udział w castingu do programu.

Eliza Jakubowska zawsze chciała być modelką, jednak ciągle coś stawało jej na przeszkodzie. Próbowała już swoich sił w castingu do programu "Top Model". Czy tym razem przeszła do kolejnego etapu?

Eliza Jakubowska na castingu do "Top Model"

Eliza Jakubowska ma 30 lat. Od zawsze marzyła o karierze modelki. Wcześniej jednak na pierwszym planie stawiała studia i stabilną pracę. Stwierdziła jednak, że życie korporacyjne nie do końca jej pasuje, gdyż czuje się jak w klatce, a woli przestrzeń i zmiany.

30-latka była na castingu do drugiej edycji "Top Model", jednak wtedy usłyszała od Dawida Wolińskiego, że jest nudna. Tym razem jury zwróciło uwagę na nieodpowiedni makijaż uczestniczki. Dawid Woliński wytknął jej, że nałożyła na twarz za dużo pudru i odznacza się od reszty ciała. Jednak padło też sporo pochwał pod adresem uczestniczki.

- Do trzech razy sztuka. Lubię takie zdeterminowane babki. Nie nudzisz mnie dzisiaj, bo masz energię- powiedziała Kasia Sokołowska.

Na "tak" był także Marcin Tyszka i Dawid Woliński oraz Joanna Krupa. Eliza Jakubowska przeszła do następnego etapu.

Eliza Jakubowska na castingu do "Top Model"
Eliza Jakubowska na castingu do "Top Model"

Eliza Jakubowska z "Top Model" - Instagram

Elizę Jakubowską znajdziemy na Instagramie. Jej nick to @eliza_jakubovska. Z profilu dziewczyny możemy dowiedzieć się m.in. że jest rozpoznawalna w mediach, brała już udział w konkursach piękności i jest opiekunką buldożka o imieniu Benjli.

"Top Model" - kiedy i gdzie oglądać?

W poprzednim odcinku 11. sezonu "Top Model" poznaliśmy już pierwszych uczestników, którzy wygrali castingi i dostali się do boot campu. W 2. odcinku programu Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński poszukają kolejnego objawienia świata mody. Uczestników i uczestniczki jak zwykle wspiera Michał Piróg. W roli mentorów pojawią się gwiazdy wybiegów, show-biznesu i świata mody.

11. sezonu programu "Top Model" można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości