Angelinę Jolie uratowały własne dzieci. "Poszłabym na dno, gdybym nie chciała dla nich żyć"

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Źródło: Getty Images North America
Angelina Jolie w najnowszym wywiadzie wróciła do burzliwego rozwodu z Bradem Pittem. Kwestia jego agresji wobec żony i dzieci do dziś nie została jednoznacznie rozwiązana. Aktorka przyznała, że jedyną opoką w tamtym czasie były dla niej dzieci. "Uratowało mnie posiadanie dzieci" - wyznała.

Od rozpoczęcia głośnego rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta mija już 7 lat. Mimo wieloletniej sprawy sądowej nadal nie udało się ustalić pewnych kwestii. Angelina Jolie, zapewne chcąc dać wsparcie kobietom w podobnej sytuacji, wróciła w wywiadzie do niełatwych chwil rozstania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_17
"W11. Detektywi" wraca na antenę TVN

Spór Angeliny Jolie i Brada Pitta

Brad Pitt i Angelina Jolie rozstali się w 2016 roku, wywołując w mediach ogromne poruszenie. Niedługo po rozwodzie zaczęły wychodzić na jaw szokujące informacje dotyczące tego, co działo się w małżeństwie gwiazd Hollywood. Fanom wydawało się to wręcz niewiarygodne, biorąc pod uwagę wcześniejszą prezencję pary. Pomimo trwającego trzy lata procesu rozwodowego, aktorom nie udało się do tej pory osiągnąć pełnego porozumienia w wielu kwestiach.

Jednym z głównych, długotrwałych sporów między Angeliną Jolie a Bradem Pittem jest bez wątpienia domniemane stosowanie przemocy fizycznej przez aktora, zarówno wobec swojej byłej żony, jak i ich dzieci. Jakiś czas temu pojawiły się głośne doniesienia o incydencie podczas lotu samolotem, w którym Brad miał rzekomo zaatakować jedno z dzieci. Przekazy mówią wprost o duszeniu.

"Mieliśmy wiele do zrobienia i wciąż szukamy swojego miejsca" - wyznała aktorka na łamach "Vogue'a", mając na myśli siebie i dzieci.

Angelina Jolie - dzieci

Również w najnowszym wywiadzie Angelina Jolie podzieliła się przykrymi doświadczeniami, jakie przeżyła w związku z rozstaniem z Bradem Pittem. Przyznała, że przez niewątpliwie trudny okres pomogło jej przejść macierzyństwo.

"Zostałam mamą, gdy miałam 26 lat. Moje całe życie się zmieniło. Posiadanie dzieci uratowało mnie. I nauczyło mnie tego, żeby być na tym świecie trochę inaczej" - wyznała.

Aktorka wprost przyznała, że pojawienie się w jej życiu sześciorga pociech, nadało jej życiu sens. Małżeństwo wychowywało wspólnie troje biologicznych dzieci, ale adoptowało też troje porzuconych malców z Kambodży, Wietnamu i Etiopii. Od przygarnięcia pierwszego z nich minęło już ponad 20 lat.

"Myślę, że w ostatnim czasie poszłabym na dno, gdybym nie chciała dla nich żyć. Moje dzieci są lepsze ode mnie, chcę, żeby takie były" - podsumowała dumna mama.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości