Martyna Gliwińska o relacjach z Oliwią Bieniuk. "Są inne, niż jak była dzieckiem"

Martyna Gliwińska
Martyna Gliwińska szczerze o relacjach z Oliwią Bieniuk
Źródło: MW MEDIA
Martyna Gliwińska, była partnerka Jarosława Bieniuka, opowiedziała, jakie obecnie łączą ją stosunki z Oliwią Bieniuk. Córka Anny Przybylskiej może liczyć na wsparcie tancerki i blogerki?

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk byli parą przez jakiś czas. Pierwszy raz pokazali się publicznie w 2016 roku i choć młoda tancerka była niemal bezustannie porównywana do Anny Przybylskiej, szybko zaskarbiła sobie sympatię internautów. W mediach rozpisywano się o jej dobrych relacjach z dziećmi zmarłej aktorki i o pozytywnym wpływie, jaki na nich wywiera. Jakie relacje z Oliwią Bieniuk ma po latach od rozstania z Jarosławem Bieniukiem?

Martyna Gliwińska o relacjach z Oliwią Bieniuk

Martyna Gliwińska w rozmowie z jastrzabpost.pl wyznała, że relacje z dziećmi Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej zmieniły się z biegiem lat. Mimo wszystko utrzymuje z rodziną kontakt i ma nadzieję, że Oliwia osiągnie wymarzony sukces.  

"Mamy relacje koleżeńskie, ona już jest dorosłą kobietą, więc one są inne, niż jak była dzieckiem. Lubimy się, piszemy do siebie. Więc te relacje są bardzo fajne. (...) Myślę, że powinna iść głównie w stronę taką, jaką ona chce. Modeling, aktorstwo. Jest bardzo fotogeniczna, więc pewnie świetnie się w tym sprawdzi" - powiedziała. 

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk - historia

Relacja Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka od początku należała do niezwykle burzliwych. Media co kilka miesięcy informowały o kryzysach w związku, rozstaniach i hucznych powrotach. W 2019 roku tancerka zaszła w ciążę, jednak to w żaden sposób nie umocniło ich partnerstwa. Jeszcze przed narodzinami dziecka zdecydowali się na ostateczne rozstanie. 

Martyna Gliwińska od 2020 roku jest samodzielną mamą. Samodzielną, bo choć wychowuje syna Kazimierza sama, wielokrotnie podkreślała, że może liczyć na wsparcie i pomoc Jarosława Bieniuka. 

"Macierzyństwo, czy to w pojedynkę, czy we dwójkę jest generalnie ciężką pracą na pełen etat! Nie wiem, jak to jest z dodatkową osobą, ale myślę, że podstawą jest to, że muszę być podwójnie szybka i bardzo dobrze zorganizowana" - powiedziała w jednej ze swoich relacji na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości