Matka córki Jakuba Rzeźniczaka zaskakująco o więzi piłkarza z dzieckiem. Kiedyś zachowywał się inaczej

Jakub Rzeźniczak i Ewelina Taraszkiewicz
Jakub Rzeźniczak i Ewelina Taraszkiewicz mają dziecko
Źródło: MWMEDIA/IG
Jakub Rzeźniczak ma córkę z Eweliną Taraszkiewicz. Dziewczynka ma już sześć lat i od dawna nie ma kontaktu z ojcem, nad czym ubolewa jej mama. Piłkarz w nowych wypowiedziach dla mediów wyznał, że nie czuje więzi z córeczką, ale Ewelina Taraszkiewicz opowiedziała, że po narodzinach dziecka Jakub Rzeźniczak pragnął kontaktu z Inez. Co wydarzyło się dalej?

Jakub Rzeźniczak ma za sobą małżeństwo z Edytą Zając, związek z Eweliną Taraszkiewicz, z którą doczekał się córki Inez, a także z Magdą Stępień, z którą miał syna Oliwiera. Chłopczyk niestety zmarł z powodu nowotworu. Dziś Jakub Rzeźniczak jest mężem Pauliny Nowickiej. Para jakiś czas temu powitała na świecie córkę Antoninę.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Joanna Krupa o dzieleniu opieki nad córką z byłym mężem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jakub Rzeźniczak interesował się córką po jej narodzinach

W czerwcu 2023 roku Jakub Rzeźniczak udzielił wywiadu Żurnaliście, w którym w złym świetle przedstawiał Ewelinę Taraszkiewicz. Kobieta zapowiedziała, że sprawa trafi do prokuratury. W kolejnym wywiadzie piłkarz twierdził, że nie czuje więzi z córką. Mama Inez zabrała głos i zgodziła się opowiedzieć o swoim macierzyństwie w podcaście Ładne Bebe "Mamy tak samo", gdzie pierwszy raz przedstawił swoją wersję wydarzeń.

Ewelina Taraszkiewicz zdradziła, jak zachował się Jakub Rzeźniczak, gdy dowiedział o jej ciąży. Para nie była już wtedy razem. Okazuje się, że mimo to piłkarz czuł odpowiedzialność za dziecko i jego matkę.

"Miałam opiekę ojca dziecka przez całą ciążę i muszę mu to oddać. Ja wiem, że to, co teraz mówię, jest troszeczkę przeciwstawne do oficjalnej wersji, która kilka miesięcy temu została przedstawiona, natomiast muszę tu powiedzieć jako plus, ponieważ ja byłam wtedy bez pracy i zostałam zaopiekowana, również po urodzeniu Inez. Nie musiałam się na przykład martwić, gdzie będę mieszkać. To znaczy, ja miałam mieszkanie, ale ono nie było przystosowane do dzieci, bo mieszkałam w starym bloku na czwartym piętrze, nie było windy. [...] Więc byłam zaopiekowana i też byłam zaopiekowana w sensie, że Kuba bardzo się interesował" - zaznaczyła.

Kobieta podkreśliła, że Jakub Rzeźniczak na początku był bardzo zaangażowanym ojcem.

Ja wiem, że to jest coś innego, niż to, co on przedstawia. Oczywiście później ta relacja się rozpadła, natomiast mogę powiedzieć, że w tak przyjacielski sposób on dopytywał się, czy ciąża przebiega prawidłowo, chciał zdjęcia, więc naprawdę było takie zainteresowanie z jego strony, aby wszystko było okej, jak już minął ten pierwszy szok zarówno u mnie jak i u niego
- zdradziła w podcaście.

Ewelina Taraszkiewicz zdradziła, że jej córka ma kontakt z rodzicami Jakuba Rzeźniczaka

Ewelina Taraszkiewicz w dalszej części podcastu ujawniła, że choć ojciec Inez nie chce mieć z nią teraz kontaktu, to jego rodzice, czyli dziadkowie dziewczynki są w jej życiu. Kobieta wspomniała również o Magdalenie Stępień, która polubiła jej córkę i poświęcała jej dużo czasu.

"Inez ma wspaniałych dziadków. Ma mojego ojczyma, ma mojego tatę, również w życiu Inez są rodzice Kuby. Teraz w mniejszym stopniu, ale pokochali Inez, przyjeżdżają. Mieliśmy bardzo super rodzinne relacje. Przecież nawet na 3. urodziny Inez zaprosiłam naszą rodzinę i rodzinę ze strony Kuby, on wtedy był z Magdą. To naprawdę było cudowne przyjęcie urodzinowe. Inez była rozchwytywana. Była i mamą, i z tatą, i z ciocią Magdą. Wiedziałam wtedy, że patchworkowa rodzina jest fajna, że tak już będzie" - wyznała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/IG

podziel się:

Pozostałe wiadomości