Znany kucharz skrytykował restaurację Roberta Lewandowskiego. "To była klęska"

Lewandowski, finalista masterchef
Lewandowski, finalista masterchef
Matteo Brunetti, który jest finalistą szóstej edycji programu "MasterChef" lubi odwiedzać znane miejsca słynące z różnego rodzaju kuchni. Jednym z nich w ostatnim czasie była restauracja Roberta Lewandowskiego. Opinia na temat zaserwowanego mu dania była dosyć krytyczna.

Matteo Brunetti jest finalistą 6. edycji programu "MasterChef". Młody kucharz ma na swoim koncie także liczne felietony dla różnych polskich wydawnictw. Na swojej stronie internetowej określa się ambasadorem włoskiej kuchni i tradycji.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

14062023_TAJEMNICE_PRODUKCJI_MASTERCHEF
Tajemnice Produkcji #14 Kulisy programu "MasterChef"

Matteo Brunetti skrytykował danie z restauracji Roberta Lewandowskiego 

Robert Lewandowski jest nie tylko uzdolnionym piłkarzem, ale również rewelacyjnie prosperującym biznesmenem. Sportowiec swój olbrzymi majątek inwestuje w nie tylko w okazałe nieruchomości, ale również i inne projekty. Jednym z jego biznesów jest rewelacyjnie prosperująca restauracja znajdująca się na warszawskiej Woli.  

Wizyta finalisty programu "MasterChef" - Matteo Brunettiego, w restauracji Roberta Lewandowskiego przyniosła mieszane reakcje kucharza. Włoch zdecydował się na zamówienie kilku dań, jednak nie wszystkie przypadły mu do gustu.

Jak wyznał w rozmowie z Plotkiem zamówiona na sugestię kelnera przystawka nie okazała się na tyle smaczna, jak mogła się wydawać. Kucharz w dosadnych słowach skrytykował podane mu danie.

"Byłem mile zaskoczony dobrymi daniami. Jedno to była klęska, ale cała reszta — przepyszne. [...] Przystawka, to był precelek. Kelner powiedział: musicie to zamówić. [...] Masakra. Precelek był taki suchy, ten ser, to fondue, nie smakowało niczym. Były tam jalapeno jeszcze, ale to nie było warte zamawiania" - wyznał.

Pomimo tej drobnej wpadki pozostałe zamówione potrawy bardzo przypadły do gustu Włochowi.

"Zamówiliśmy awokado, takie trochę meksykańskie, przepyszne. [Zamówiliśmy — przyp. red. ] burgera, to był naprawdę świetny burger, obłęd. I jeszcze na koniec sernik pistacjowy. Ja jestem fanem pistacji" - powiedział.

Ile zarabia Robert Lewandowski?

Niedawne sprawozdanie magazynu "Forbes" wykazało, że majątek Roberta Lewandowskiego jest imponujący, a jego roczny dochód wynosi około 34 miliony dolarów. Według rankingu magazynu piłkarz jest tuż za dziesiątką najlepiej zarabiających graczy, na której czele stoi Harry Kane z rocznym wynagrodzeniem nieco ponad 36 milionów dolarów. Robert Lewandowski jest blisko dołączenia do elitarnego klubu dziesięciu najlepiej zarabiających sportowców.

Robert Lewandowski, choć zarabia miliony jako napastnik FC Barcelony, nie ogranicza się tylko do piłki nożnej. Większość swoich dochodów inwestuje w różnorakie projekty, aktywnie uczestnicząc w świecie biznesu. Wprowadza swoje fundusze w różne przedsięwzięcia, tworząc markę, która wykracza poza jego karierę piłkarską. Jego inwestycje obejmują agencje RL Media i Stor9_, restaurację Nine's, start-upy Samurai Labs i Less, a także firmę produkującą gry Goat.

Punktem zwrotnym w biznesowej karierze Roberta Lewandowskiego było zainteresowanie się biotechnologią. W 2021 r. założył wspólnie z Jarosławem Peczką firmę Bio-Lider, która dostarcza innowacyjne biopreparaty dla rolnictwa. Ten projekt okazał się wielkim sukcesem, przynosząc już w pierwszym roku działalności przychód na poziomie 40 milionów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

podziel się:

Pozostałe wiadomości