Meghan Markle i książę Harry nie pojawią się na koronacji? Mają ważny powód

Meghan Markle, książę Harry
Meghan Markle i książę Harry nie pojawią się na koronacji?
Źródło: Getty Images
Niepokojące wieści z Pałacu Buckingham. Mimo że dosyć niedawno ogłoszono datę koronacji Karola III, media już donoszą o prawdopodobnej nieobecności nielubianych członków rodziny królewskiej. Czy Meghan Markle i książę Harry wezmą udział w ceremonii?

Stwierdzenie, że pomiędzy Meghan Markle i księciem Harrym a innymi członkami brytyjskiej rodziny królewskiej panuje napięta atmosfera, byłoby delikatnym niedopowiedzeniem. Niesnaski po śmierci Elżbiety II ponownie zainteresowały opinię publiczną. Od ponad miesiąca brytyjska praca donosi o coraz to nowych plotkach dotyczących m.in. statusu książęcych dzieci czy potajemnych spotkań z królem.

Kurz jednak powoli opada, a brytyjska monarchia przygotowuje się do koronacji Karola III. Choć syn Elżbiety II wywiązuje się już z obowiązków królewskich, oficjalna ceremonia dopiero przed nim. Czy podczas wydarzenia fani "royalsów" będą mogli oglądać rodzinę w komplecie?

Sandra Kubicka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o ciemnych stronach modelingu oraz o tym, jak na przestrzeni lat zmieniła się branża. Co radzi początkującym dziewczynom?

Sandra Kubicka radzi młodym modelkom. "Skończcie najpierw szkołę"
Sandra Kubicka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o ciemnych stronach modelingu oraz o tym, jak na przestrzeni lat zmieniła się branża. Przy okazji gwiazda zwróciła się do młodych dziewczyn, które marzą o zrobieniu kariery na wybiegu.

Koronacja Karola III data. Kiedy odbędzie się ceremonia?

Po licznych plotkach dotyczących daty ceremonii koronacyjnej Karola III Pałac Buckingham przerwał milczenie i podał informację do publicznej wiadomości. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej mieli nadzieję, że nowy król odda hołd Elżbiecie II, organizując wydarzenie w rocznicę koronacji królowej. Okazuje się, że tym razem będą musieli obejść się smakiem.

W mediach społecznościowych rodziny królewskiej pojawiło się oświadczenie, z którego treści wynika, że korona Karola III na króla odbędzie się 6 maja 2023 roku w Westminster Abbey.

Czy Camilla Parker Bowles również otrzyma królewską koronę? Kto przybędzie na wydarzenie? Tego dowiedziecie się z poniższego artykułu:

Jest oficjalna data koronacji króla Karola III. Pałac Buckhingham wydał oświadczenie
Jest oficjalna data koronacji króla Karola III. Pałac Buckhingham wydał oświadczenie
Król Karol III wyłamał się z tradycji. Pałac Buckingham poinformował o oficjalnej dacie koronacji króla Karola III. Wszyscy, którzy liczyli na wyjątkowy gest w stronę śp. królowej Elżbiety II, nie będą pocieszeni.

Meghan Markle i książę Harry nie pojawią się na koronacji?

Każda informacja dotycząca trudnych relacji łączących Meghan Markle i księcia Harry'ego z królem bądź z księciem Williamem rozgrzewa media do czerwoności. W trakcie trwania ceremonii pogrzebowych eksperci analizowali zachowanie poszczególnych członków rodziny, by nie umknął żaden istotny szczegół.

Choć para wycofała się i zrezygnowała z pełnienia obowiązków wynikających z bycia "royalsem", wciąż pojawia się na najważniejszych wydarzeniach. Z pewnością koronacja ojca na króla jest jedną z najistotniejszych oficjalnych ceremonii. Media brytyjskie donoszą jednak, że tym razem może ich zabraknąć. Wszystko z powodu daty. Okazuje się, że właśnie 6 maja syn królewskiej pary Arche będzie obchodził 4. urodziny. Czy to wystarczający powód, by nie zjawić się na koronacji Karola III?

Więcej o brytyjskiej rodzinie królewskiej przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości