Michał Koterski chciał zataić przed ukochaną organizację ślubu. Ewa Gawryluk wkroczyła do akcji

Marcela Leszczak i Michał Koterski
Marcela Leszczak i Michał Koterski
Źródło: MWMEDIA
Marcela Leszczak i Michał Koterski w połowie stycznia 2024 wzięli wyczekiwany przez wszystkich ślub. Para przekładała uroczystość, aż w końcu spontanicznie powiedziała sobie "tak" w Stanach Zjednoczonych. Zakochani udzielili wywiadu, w którym opowiedzieli o kulisach ślubu, wspólnym życiu oraz o tym, jak wyglądała ich droga do szczęśliwego związku.

Marcela Leszczak i Michał Koterski pobrali się w tajemnicy po siedmiu latach związku, dwóch bolesnych rozstaniach i terapii dla par. Są rodzicami synka — Fryderyka, dla którego chcą tworzyć kochającą się rodzinę. "Kiedy stanęliśmy na plaży pod baldachimem, życie przeleciało nam przed oczami" - powiedzieli w rozmowie z Beatą Nowicką, która ukazała się w nowym numerze magazynu "VIVA!".

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

AKADEMIAPANAKLEKSA_KOTERSCY_FRYSIO
Marcela Leszczak i Michał Koterski o synku Fryderyku
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marcela Leszczak i Michał Koterski o kulisach tajemniczego ślubu w USA

Aktor i jego partnerka znana z programu "Top Model" nie mieli wiele czasu na to, aby zaplanować swój ślub, ale ta para słynie z tego, że nic u nich nie jest standardowe. Michał Koterski oświadczał się ukochanej dwa razy. Gwiazdor działa spontanicznie, co podkreśliła Marcela Leszczak w nowym wywiadzie.

"Dla wielu par ślub to wydarzenie życia, które planują dwa lata. My załatwiliśmy to w dwa dni. Sukienkę zabrałam z Polski, ale płatność za ceremonię uregulowaliśmy dobę wcześniej. Można więc powiedzieć, że nasz ślub był… spontanicznie zaplanowany" - stwierdziła w rozmowie dla magazynu "VIVA!".

Michał Koterski przyznał się do czegoś zaskakującego. Na początku wcale nie chciał informować ukochanej, że zamierza ją poślubić w USA. Pragnął zorganizować ceremonię w tajemnicy nawet przed nią!

"Od jakiegoś czasu przygotowywałem trzytygodniową podróż do Stanów, w którymś momencie, pod wpływem impulsu, zapytałem zaprzyjaźnione małżeństwo, Łukasza i Karolinę, którzy tam mieszkają, czy zostaną naszymi świadkami. Zgodzili się natychmiast. Marcela o niczym nie wiedziała. Chciałem jej zrobić niespodziankę" - wyjawił.

Okazało się, że to Ewa Gawryluk uświadomiła koledze po fachu, że ten nie powinien zatajać tak ważnego wydarzenia przed narzeczoną, ponieważ uważała, że Marcela Leszczak chciałaby przygotować dla siebie wymarzoną kreację.

"Ocean, plaża, słońce, urzędniczka czeskiego pochodzenia, która mówiła po polsku, nasz Frysio z obrączkami… Marcelę w sukni zobaczyłem dopiero pod tym baldachimem. Przeleciały mi przed oczami różne obrazy: chwila, kiedy ją poznałem w sylwestra przed spektaklem 'Mayday', zaręczyny w Wieliczce, dzień, w którym urodził się nasz syn… Magiczne przeżycie" - wyznał Michał Koterski.

Michał Koterski zdradził, że żona i rodzice nie czytali jego książki

Michał Koterski był uzależniony od alkoholu i narkotyków. 12 kwietnia 2023 premierę miała jego książka biograficzna pt. "Michał Koterski. To już moje ostatnie życie", w której opisał m.in. walkę z uzależnieniem i nawrócenie do Boga. W rozmowie z "Twoim Stylem" ujawnił, że jego ukochana oraz rodzice nie czytali publikacji, z czym autor się zgodził, bo uważa, że nie powinni przeżywać tego na nowo.

"Nikt z wymienionych i myślę, że czytać nie będą. Marcela zna tę historię ode mnie. Ma takie podejście, że nie wraca do tego, co działo się ze mną wcześniej. To ja mówię: 'Jezu, kiedyś to było'. A ona jest zdania, że poznała mnie, jak byłem trzeźwy i to się liczy. Słyszę od niej często: 'Nie chcę znać tamtego. To jest przeszłość'. I ma rację. Przeszłość i przyszłość są dla każdego z nas szkodliwa. Bo przeszłość i życie w poczuciu winy odbiera nam szansę na rozwój. A przyszłość generuje lęki. Istnieje tylko dzisiaj tu i teraz" - powiedział.

Aktor dodał, że jego rodzice przeżywali koszmar, gdy obserwowali, jak syn walczy z używkami. Uznał, że sam nie wyobraża sobie, aby mógł przeżyć coś takiego z jego pociechą.

"Tam nie ma nic, czego nie znają i o czym nie wiedzą. Oni to piekło przeżyli w realu" - wspomniał o rodzicach, którym nie poleca przeczytania jego książki.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości