Michał Szpak za rękę z Adi Nowakiem. Wiemy, co ich łączy

Michał Szpak
Michał Szpak
Źródło: MWMEDIA
Michał Szpak niedawno pokazał zdjęcie, na którym było widać, jak trzyma za rękę innego mężczyznę. To wywołało lawinę plotek. Kim jest i co ich naprawdę łączy? Teraz wszystko stało się jasne.

Michał Szpak to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, który zyskał sławę w programie "X-Factor". Chociaż nie wygrał słynnego show, jego kariera rozwinęła się w błyskawicznym tempie. Michał Szpak zyskał rzesze fanów dzięki swojemu talentowi oraz charyzmie. Artysta bowiem nigdy nie owija w bawełnę i często podejmuje trudne tematy. Znany jest także ze wspierania społeczności LGBT.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Piotr Kupicha doświadczył klątwy sławy
Piotr Kupicha doświadczył klątwy sławy. "Mam dużo szczęścia, że mam gdzie wracać"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kim jest mężczyzna, który trzymał za rękę Michała Szpaka?

Michał Szpak często podkreślał, że nigdy nie miał okazji naprawdę się zakochać. Wokalista jest singlem i wciąż czeka na prawdziwą miłość. Jak zaznaczał, znalezienie kogoś odpowiedniego, gdy jest się osobą publiczną, nie jest wcale łatwe.

"Być może dotąd nie spotkałem nikogo na swojej drodze, bo jestem osobą publiczną. Jestem freakiem. Na nowej płycie powołałem do życia swoje alter ego, Jowiszję. Śpiewam jako Jowiszja, kiedy chcę wyrazić coś, czego jako Michał nie mogę lub nie potrafię" - powiedział kiedyś w magazynie "VIVA!".

Niedawno Michał Szpak zaskoczył jednak swoich fanów. Na instagramowym koncie wokalisty pojawiło się zdjęcie, na którym widać, jak trzyma innego mężczyznę za rękę. Internauci od razu zauważyli, że jest to raper Adi Nowak. Michał Szpak tajemniczo podpisał fotografię: "Ballady i Romanse". Wówczas w sieci pojawiły się plotki na temat tego, co tak naprawdę łączy obu panów. Niedługo potem okazało się, że artyści po prostu podjęli ze sobą współpracę.

Czekam na tę premierę jak na mało co. Wyobrażenie o wielu lubianych przeze mnie artystach przy jakkolwiek bliższym kontakcie często traci na mocy. [...] Więcej w marcu
- wyjaśnił Adi Nowak.
Michał Szpak i Adi Nowak
Michał Szpak i Adi Nowak
Źródło: screen instagram

Michał Szpak opowiedział o hejcie i wyróżnianiu się na tle innych

Michał Szpak wydaje właśnie nową płytę i przy okazji udzielił kilku wywiadów. W jednym z nich poruszył kwestię jego kontrowersyjnego wizerunku i przyznał, że od dawna nie przejmuje się opiniami innych. Wyznał, że zawsze się wyróżniał.

"W ogóle tego nie rejestruję, przywykłem. Kiedy idę gdzieś ze znajomymi, czasem słyszę od nich: 'Boże, widzisz, jak oni się na ciebie gapią?! Słyszałeś, co tamten powiedział?'. Nie, ja tego nie widzę i nie słyszę. Mam nałożony filtr na rzeczywistość, bo żyję z tym, odkąd pamiętam. Podstawówka, gimnazjum, liceum... Zawsze był jakiś powód, żeby mnie zaczepić. Bo miałem dzwony, kiedy dzwonów się nie nosiło. Bo miałem długie włosy, kiedy były niemodne, pomalowane paznokcie i tak dalej, i tak dalej. Atakuje się to, czego się nie rozumie" - powiedział w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Chociaż Michał Szpak nie boi się ubierać czy zachowywać w sposób "odważny", zaznaczył, że w rzeczywistości jest bardzo nieśmiały. W przeszłości wstydził się nawet występować przed rówieśnikami. Mimo wszystko jednak cały czas marzył o tym, by zrobić wielką karierę sceniczną.

"Zawsze miałem przeświadczenie, że taka droga jest mi pisana, choć dużo mnie to kosztowało. Z natury jestem introwertykiem, co wie każdy, kto dobrze mnie zna. Kiedy byłem dzieckiem, podczas rodzinnych uroczystości próbowano wycisnąć ze mnie chociaż jedną nutę, co było niewykonalne, bo jestem bardzo wstydliwy. Scena pozbawia mnie oporów, pozwala się emocjonalnie wyżyć, to dla mnie sytuacja terapeutyczna" - wyjaśniał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości