Michał Wiśniewski odwiedził dom dziecka. Pokazał wzruszające zdjęcie z małą fanką

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski
Źródło: MWMEDIA
Michał Wiśniewski odwiedził podopiecznych z Domu Dziecka w Świdwinie. Artysta spotkał się przy okazji ze swoją małą fanką, którą miał okazję poznać kilka lat temu. Podzielił się wzruszającymi zdjęciami z wizyty na Instagramie.

Michał Wiśniewski słynie z zaangażowania w akcje charytatywne. Od kilku lat lider zespołu Ich Troje odwiedza tuż przed świętami Bożego Narodzenia dzieci z domów dziecka. Niedawno artysta pojechał do ośrodka w Świdwinie, w którym już kiedyś był. Spotkał się tam między innymi ze swoją małą fanką.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

SWIATCZAKMANDARYNA_DZIECI
Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał Wiśniewski odwiedził podopiecznych domu dziecka

Michał Wiśniewski pochwalił się relacją z domu dziecka w Świdwinie na swoim koncie na Instagramie. Muzyk opublikował kompilacje zdjęć, na których widzimy go w towarzystwie małej blondynki, która ma zaplecione włosy w dwa warkoczyki. Dziewczynka na jednym ze zdjęć, tym starszym, zaczepia Michała Wiśniewskiego. Na najnowszej fotografii wtula się natomiast w swojego idola.

Pamiętacie to zdjęcie? Dom Dziecka w Świdwinie. Dziewczynka z warkoczykami wciąż tam mieszka, tylko trochę urosła
 - napisał Michał Wiśniewski.

Fani artysty byli wzruszeni jego postawą i chętnie komentowali zdjęcia z jego wizyty w domu dziecka.

"Wielki szacunek pani Michale za to co pan robi. Codziennie łzy wzruszenia pojawiają mi się na twarzy";

"Za to pana kocham za bycie człowiekiem";

"Uwielbiam pana jako osobę, miałam okazję pana spotkać. Jest pan bardzo dobrym człowiekiem" - czytamy w komentarzach.

Michał Wiśniewski w dzieciństwie mieszkał w domu dziecka

Michał Wiśniewski dziś jest na szczycie, jednak jego życie nie zawsze było usłane różami. Lider Ich Troje nigdy nie ukrywał, że ma za sobą trudną przeszłość. Jego rodzice rozstali się, gdy muzyk miał zaledwie trzy lata. Wówczas jego brat został z ojcem w Niemczech, a on sam zamieszkał z mamą w Polsce. Kobieta miała przez wiele lat problemy z nałogami i oddała syna pod opiekę ukochanej babci. Niestety po jej śmierci, Michał Wiśniewski trafił do Domu Dziecka w Grotnikach.

"Ja miałem ciszę i spokój. Zawsze dbałem o kucharki, bo kucharki były najważniejsze. To jest tak, że jak sobie przypomnę, to nie było takiego dziecka, które uważałoby, że nasz wychowawca jest idealny, bo on był od tego, żeby wychowywać, a nie robić to, co dziecko chce. Ale jeszcze kilka lat temu żyła jedna z moich wychowawczyń i mówiła, że nie było ze mną większych problemów, ale ja byłem taki cichy, bardzo zamknięty" — powiedział wokalista w rozmowie z Pomponikiem.

Wokalista wychowywał się w trzech rodzinach zastępczych, z których jednak uciekał. W 1986 roku po latach po raz pierwszy spotkał się z ojcem, który niedługo później popełnił samobójstwo. Kilka lat temu Michał Wiśniewski odszukał także swoją mamę, której wybaczył zachowania z przeszłości. Obecnie mają bardzo dobre relacje.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości