Michał Wiśniewski wspomina słowa przysięgi małżeńskiej. "Bogactwa nie zaznała"

Michał Wiśniewski świętuje walentynki z piątą żoną. Za co jest wdzięczny Poli?
Michał Wiśniewski świętuje walentynki z piątą żoną. Za co jest wdzięczny Poli?
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Walentynkowy nastrój udziela się wielu gwiazdom. Michał Wiśniewski nie potrzebuje 14 lutego, aby wyznać swojej żonie miłość. Lider Ich Troje często podkreśla, jak bardzo jest wdzięczny za to, że los postawił przed nim Polę. Piosenkarz pokazał nowe zdjęcie z ukochaną.

Michał Wiśniewski nie ma trudności z okazywaniem uczuć. Profil piosenkarza na Instagramie tonie od wyznań miłości do jego dzieci oraz aktualnej żony. Pola Wiśniewska również odwzajemnia romantyczne wpisy męża i chętnie dzieli się tym, co dzieje się w ich małżeństwie. Para jest w sobie szaleńczo zakochana. W marcu tego roku będą świętować drugą rocznicę ślubu.

Walentynki 2022. Michał Wiśniewski przypomniał słowa przysięgi małżeńskiej

Piosenkarz koncertuje w tej chwili ze swoją byłą żoną Anią Świątczak. Minęło już wiele lat od ich rozstania. Byli małżonkowie potrafią ze sobą współpracować i zgodnie wychowywać córki. Tak samo jest z Mandaryną i jej relacjami z Michałem Wiśniewskim. Pojawienie się w życiu lidera Ich Troje piątej żony nie było dla nich czymś, co mogłoby zniszczyć rodzinę. Wszystkie panie współpracują, bo zależy im przede wszystkim na dzieciach. Michał Wiśniewski pokazał nowe zdjęcie z ukochaną i wyznał jej miłość.

"Moja miłość dba o mnie każdego dnia. W zdrowiu i w chorobie, w szczęściu i w nieszczęściu, bogactwa nie zaznała, ale na pewno w biedzie. Każdy dzień wypełnia bezinteresowną miłością. Czuję się przy niej kochany, zadbany i bez względu na przeciwności losu bardzo szczęśliwy. I to mi do życia wystarczy. Dziękuję skarbie!" - napisał gwiazdor na Instagramie.

Barbara Kurdej-Szatan 11 lat po ślubie
Barbara Kurdej-Szatan 11 lat po ślubie. Aktorka opowiada o swoim małżeństwie i walentynkach
cozatydzien.tvn.pl

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska. Romantyczne gesty

Pół roku temu Michał Wiśniewski ogłosił premierę teledysku do utworu "Zatańcz ze mną", w którym mogliśmy zobaczyć jego żonę Polę. Piosenkarz przyznał, że chciał opowiedzieć o relacji dwojga doświadczonych ludzi.

"Nagrałem kilka szczerych słów o moim już 2,5-letnim związku i relacji pomiędzy 5-krotnym tatą i 5-krotną mamą. Obserwuję swoją miłość, nie mogąc się nadziwić, z jaką dojrzałością podchodzimy do wspólnej przyszłości. Z mojej strony mógłbym powiedzieć: lepiej późno niż wcale, ale i tak wydawało mi się, że każdy kolejny dzień będzie walką o następny. Obopólny szacunek i wsparcie okazują się wystarczające, aby cieszyć się z siebie" - pisał o swoich związku z Polą Wiśniewską.

"Ostatnie 8 miesięcy to Pola, która przez 24 h jest mamą i żoną. Na pełny etat, nie mając nawet chwili na zrobienie kolejnych cudnych zdjęć czy namalowanie obrazu. Zawsze powtarza, że 'tak się ma — jak się dba'. Czuję się zadbany jako mężczyzna, kochanek i partner. I jestem dumny, że Ciebie mam!" - podkreślił wtedy lider Ich Troje.

Zobacz więcej:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości