Michał Żebrowski o początkach znajomości z żoną. Powiedział o jej najbardziej szalonej decyzji

Aleksandra i Michał Żebrowscy
Aleksandra i Michał Żebrowscy
Źródło: MWMEDIA
Michał Żebrowski w najnowszym wywiadzie powiedział o szaleństwach, jakich dopuścił się w relacji z Aleksandrą Żebrowską. Aktor wrócił wspomnieniami do początków znajomości z żoną, a także zdradził, do jakiej najbardziej szalonej rzeczy posunęła się jego ukochana.

Michał i Aleksandra Żebrowscy są małżeństwem od 2009 r. Para poznała się jednak znacznie wcześniej, kiedy żona aktora była jeszcze nastolatką. Po latach znów się spotkali, a między nimi szybko narodziło się uczucie.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

x B K-Sz i 4 dziecko żebrowskich
Barbara Kurdej-Szatan o powiększeniu rodziny
Barara Kurdej-Szatan w rozmowie z nami powiedziała, czy razem z mężem myślą nad powiększeniem rodziny.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał Żebrowski o szaleństwie w miłości

Już w 2009 r. Żebrowscy stanęli na ślubnym kobiercu. Do tej pory doczekali się trzech synów i jednej córki: 13-letniego Franciszka, 10-letniego Henryka, trzyletniego Feliksa i kilkumiesięcznej córki Łucji.

Małżonkowie często zabierają głos w mediach i komentują sprawy społeczno-polityczne. Aleksandra Żebrowska nie boi się zabierać zdania w różnych, trudnych tematach, mimo że często spada na nią wielka fala krytyki. Żona Michała Żebrowskiego rzadko udziela wywiadów, w przeciwieństwie do jej męża.

Ostatnio Michał Żebrowski w rozmowie z Plejadą został zapytany o to, jakich największych szaleństw dokonał w swoim życiu.

"Bardzo trudne pytanie, ponieważ powinienem odpowiadać tylko na temat tego, co w moim życiu popełniłem z miłości, będąc z moją żoną, bo to pamiętam. Wiele szaleństw — mam nadzieję, że małżonka wspomina je z wyrozumiałością i akceptacją" - powiedział aktor.

Słynne już zdjęcia Michała Żebrowskiego wykonane przez jego żonę i opublikowane na Instagramie do dziś bawią internautów. Co o tym myśli aktor?

"Ola jest moją gwiazdą, a ja skromnym fotografem, który na czas naciska migawkę po to, żeby zrobić zdjęcie. To jest już świat, że tak powiem, trochę innego pokolenia. Bardzo się cieszę, że mogę być częścią tej instagramowej historii, ale tak naprawdę to Ola decyduje. I ona wie, jak to się szyje" - dodał.

Michał Żebrowski przy okazji wyznał, jakie największe szaleństwo popełniła jego ukochana.

"Przede wszystkim, że wybrała 15 lat starszego, doświadczonego 37-letniego mężczyznę" - powiedział.

Michał Żebrowski o podejściu do wiary

Michał Żebrowski jakiś czas temu w rozmowie z tygodnikiem "Polityka" powiedział nieco więcej o wierze i stosunku do religii. Aktor wyznał, że jego żona była wychowana w bardzo tradycyjnych, chrześcijańskich zasadach, co robiło wrażenie nawet na nim, który w przeszłości był ministrantem.

Jednak po latach ich stosunek do wiary i Kościoła zmienił się. Michał Żebrowski w najnowszym wywiadzie wyznał, że to właśnie jego żona nie chciała, aby dzieci przystąpiły do sakramentu chrztu świętego.

"Moja żona odebrała bardzo sumienne wychowanie katolickie. I to ona pierwsza zaproponowała, żebyśmy nie chrzcili już więcej naszych dzieci" - powiedział w rozmowie z "Polityką" aktor.

Dziennikarz zauważył, że ślubu Michałowi Żebrowskiemu udzielał nawet współzałożyciel Radia Maryja.

"Nie tylko mnie, ale również mojej żonie, która była wychowanką niejakiego neokatechumenatu. Osobą religijną do tego stopnia, że jako chłopak wychowany przy oazie czułem się przy niej zbyt mało zaangażowany" - mówił aktor.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości