Mariah Carey nagrała nowy teledysk do "All I Want For Christmas". Zaskakująca wersja

Mariah Carey
Mariah Carey
Źródło: Getty Images
Mariah Carey to królowa świątecznej piosenki. Jej przebój "All I Want for Christmas is You" ma już 29 lat, ale nie starzeje się ani trochę. Ten utwór co roku podbija listy przebojów i nie nudzi się słuchaczom. W tym roku artystka postanowiła wydać kolejny teledysk do tej piosenki. To już trzeci świąteczny klip.

Już miesiąc temu Mariah Carey opublikowała w serwisie YouTube krótki zwiastun tego, co od lat następuje wraz z początkiem grudnia. W materiale wideo jest zamrożona w ogromnej kostce lodu. Nagle uwalnia swój głos, zaczynając od wysokiego dźwięku i śpiewająco informuje o tym, że "it's time", czyli "już czas" na "All I Want for Christmas is You".

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

czt_mamtalent_chylisnka_emocje
"Jest trud z zaśnięciem". Agnieszka Chylińska o roli jurora w "Mam talent!"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mariah Carey nagrała nowy teledysk do "All I Want For Christmas"

Wspomniana piosenka pochodzi z czwartego albumu Mariah Carey "Merry Christmas" wydanego w 1994 roku. Sam utwór jest niezwykle pogodny. Artystka śpiewa o tym, że jej jedynym życzeniem na święta jest to, aby był przy niej ukochany. W tym szczególnym czasie każdy marzy o bliskiej osobie, więc samo przesłanie piosenki jest ponadczasowe. Fani gwiazdy uwielbiają odtwarzać klip do "All I Want For Christmas". W pierwszej wersji z lat 90. teledysk stylizowany jest na domowe nagranie z kamery wideo. W rolę Mikołaja wcielił się ówczesny mąż piosenkarki Tommy Mottola, z którym gwiazda rozstała się trzy lata później.

Z okazji 25-lecia albumu, Mariah Carey zaprezentowała drugi klip do kultowej piosenki, w którym wystąpiły jej dzieci. Teraz wokalistka zaskoczyła fanów trzecim teledyskiem. Różni się on od poprzednich, bo przedstawia on zakulisowe przygotowania artystki do trasy koncertowej "Merry Christmas One And All" po Stanach Zjednoczonych oraz fragmenty jej występów na koncertach halowych. Gwiazda wciąż chce śpiewać dobrze znane fanom numery, ale zamierza zaprezentować je w odnowionych wersjach.

"Ta piosenka to arcydzieło, którym można cieszyć się o każdej porze roku. Nie ma znaczenia, czy jest to czas świąt Bożego Narodzenia. Zawsze trafia w punkt" - twierdzą fani w sekcji komentarzy pod najnowszym klipem artystki.

"All I Want for Christmas is You" nie jest już na pierwszym miejscu świątecznych przebojów

Mariah Carey długo mogła cieszyć się tym, że jej świąteczny numer jest najchętniej słuchaną i puszczaną w rozgłośniach radiowych piosenką. W Internecie też co roku robi furorę. Tym razem stało się coś zaskakującego. Okazało się, że inny przebój trafił na pierwsze miejsce. Co ciekawe jest to piosenka z 1958 roku! Mowa o utworze "Rockin’ Around The Christmas Tree" w wykonaniu Brendy Lee. Piosenkarka ma dziś 78 lat i postanowiła odświeżyć dawny hit. Nowy teledysk trafił do sieci i osiągnął ponad 9 miliona odtworzeń w zaledwie miesiąc.

Utwór "Rockin’ Around The Christmas Tree" zadebiutował na liście Billboard Hot 100, pokonując tym samym dotychczasową królową świątecznych list — Mariah Carey.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości