Mieczysław Hryniewicz od lat nie ma kontaktu z synem. "Nie wiem, gdzie teraz jest"

Mieczysław Hryniewicz
Mieczysław Hryniewicz zdradził, czy utrzymuje kontakt z synem
Źródło: MWMEDIA
Mieczysław Hryniewicz udzielił poruszającego wywiadu, w którym otworzył się na temat braku kontaktu z synem. Przy okazji podzielił się różnymi interesującymi, a jednocześnie zabawnymi anegdotami z planu serialu "Na Wspólnej".

Mieczysław Hryniewicz to polski aktor teatralny i filmowy. Ukończył Zespół Szkół Budownictwa nr 1 w Poznaniu, a następnie Wydział Aktorski PWST w Warszawie w 1973 roku. Związany był z Teatrem Narodowym w Warszawie do 1980 roku, później z Teatrem Studio (1982-1988), a także z Teatrem Polskim w Poznaniu (1998-2000).

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Jabłczyńska o stereotypach kobiecości. Jak podchodziła do tego w dzieciństwie?

Mieczysław Hryniewicz na temat kontaktu z synem

Mieczysław Hryniewicz udzielił nowego wywiadu. W rozmowie z Dagmarą Pakułą z serwisu Onet Kultura otworzył się na tematy prywatne. Aktor znany m.in. z "Na Wspólnej" nie ukrywa, że od lat nie utrzymuje kontaktu ze swoim synem. Jednak pomimo zaistniałej sytuacji nie uważa się za osobę samotną. W wywiadzie podkreślił, że teraz ma własną rodzinę, na którą zawsze może liczyć. Mieczysław Hryniewicz ze względu na bardzo osobisty charakter pytania nie chciał jednak zdradzić nic więcej na temat jego trudnych relacji z potomkiem.

"Nie mam z nim w ogóle kontaktu. To się od lat nie zmieniło, a wręcz pogłębiło. Nie wiem nawet, gdzie teraz jest. To jest temat, na który nie lubię rozmawiać. Nie dlatego, że to zbyt bolesne, tylko zbyt osobiste. Dziś mam rodzinę. Wżeniłem się w cudowną córkę i wnuki, a nawet psa. Bardzo mnie to cieszy" — wyznał.

Mieczysław Hryniewicz o zabawnej sytuacji na planie "Na Wspólnej" i relacjach z Bożeną Dykiel

W dalszej części udzielonego wywiadu został poruszony wątek zabawnych sytuacji, jakich Mieczysław Hryniewicz był świadkiem przez ostatnich 20 lat grania w serialu "Na Wspólnej". Aktor powrócił pamięcią do sytuacji, gdy Bożena Dykiel naprawdę gotowała na planie serialu.

"Jeszcze na początku produkcji była taka sytuacja, że nagrywaliśmy w wytwórni i Bożena kazała komuś kupić cztery kilogramy mięsa wołowego bez kości, dwie główki czosnku, cebule i coś jeszcze i tam na planie to się naprawdę gotowało. Po czterech godzinach jedliśmy wspaniałą wołowinę. A i pierogi kiedyś naprawdę lepiła. Nasz bar w "Na Wspólnej" odwiedziła Magda Gessler nie z rewolucją, a ewolucją i obie panie naprawdę przygotowywały pierogi" — opowiedział.

Mieczysław Hryniewicz opowiedział także o swojej przyjacielskiej relacji z Bożeną Dykiel. Jak się okazuje, ma z aktorką rewelacyjny kontakt.

"[...] Jeśli chodzi o 'Wspólną', to myślę, że świetnie sobie radzimy jako ekranowa para od tylu lat. Mam nadzieję, że Bożenka na mnie nie narzeka, a ja oczywiście wychwalam ją, gdy tylko mogę, bo to świetna aktorka i nie wyobrażam sobie wywiadu, w którym wspomniałbym o 'Wspólnej', nie mówiąc o Bożenie Dykiel. To by było niedopuszczalne" — wyznał aktor.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości