Groźny wypadek Marty w nowym odcinku "Na Wspólnej". Czy przekreśli jej karierę?

W nowym odcinku "Na Wspólnej" groźny wypadek Marty. Czy przekreśli jej karierę?
W nowym odcinku "Na Wspólnej" groźny wypadek Marty. Czy przekreśli jej karierę?
Źródło: Player
W nadchodzącym 3670. odcinku "Na Wspólnej" Marta ulegnie groźnemu wypadkowi podczas jazdy na rowerze. Sytuację na swoją korzyść będzie chciała obrócić jej redakcyjna rywalka — Roma. Dojdzie do niejednoznacznej sytuacji między Czerskim a Kasią. Czy syn Smolnego wyjawi mu prawdę, co stoi za jego dziwnym zachowaniem?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Jabłczyńska o stereotypach kobiecości. Jak podchodziła do tego w dzieciństwie?

Groźny wypadek Marty

W odcinku "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami wielu dramatycznych wydarzeń. Marta, dostrzegając, że zaniedbała swoje potrzeby i rodzinę z powodu pracy w stacji telewizyjnej, postanowi nieco zwolnić i znaleźć chwilę dla siebie. Kobieta wybierze się na rower, co sprawi, że pozornie spokojny dzień zamieni się w koszmar. Niespodziewanie zdarzy się wypadek. Marta upadnie na bruk, a jej twarz zostanie mocno poobijana.

Tragedia ta wprowadza znaczne komplikacje w jej zawodowym życiu. Marta od kilku dni szykowała się do poprowadzenia weekendowego programu na żywo. Po wypadku dziewczyna trafi pod opiekę specjalistów i będzie chciała uzyskać pomoc niezależnie od kosztów, jakie zmuszona będzie musiała ponieść. Jej obrażenia jednak będą na tyle poważne, że nie będzie dało się ich przykryć. Roma spróbuje to wykorzystać, udając przed szefem stacji, że jest przerażona. W rzeczywistości jednak cieszy się z powodu nieszczęścia Marty, widząc w tym szansę na zajęcie jej miejsca.

Czy jej zamiary się powiodą? Przekonamy się już niebawem...

Marta ulegnie groźnemu wypadkowi podczas jazdy na rowerze
Marta ulegnie groźnemu wypadkowi podczas jazdy na rowerze
Źródło: Player

Co jeszcze w "Na Wspólnej"?

W odcinku "Na Wspólnej" zobaczymy wiele nieoczekiwanych wydarzeń, które będą miały duży wpływ na dalszy rozwój fabuły. W 3670. odcinku widzowie zobaczą, jak Smolny próbuje rozwikłać tajemnicę związaną z dziwnym zachowaniem swojego syna Grześka. Była żona Smolnego — Natalia zawiadamia go o dziwnym zachowaniu chłopaka. Mężczyzna podejrzewa, że za wspomnianym może stać konflikt syna z obecnym partnerem kobiety. Początkowo niechętny rozmowie z ojcem Grzesiek podczas rozmowy w pewnym momencie pęka i zaczyna płakać. Co stoi za jego zachowaniem?

W międzyczasie Czerski szykuje się, aby być modelem w pracowni artystycznej Kasi, co wywołuje furię u Darka. Po przybyciu na miejsce Czerskiego dochodzi do dwuznacznej sytuacji, w trakcie której Kasia nie może pozbierać myśli. Czy to oznacza, że Czerski planuje zdobycie Kasi z zemsty? Czy dojdzie do czegoś więcej między mężczyzną a Kasią?

O tym przekonamy się już wkrótce.

Początkowo niechętny rozmowie z ojcem Grzesiek podczas rozmowy w pewnym momencie zaczyna płakać
Początkowo niechętny rozmowie z ojcem Grzesiek podczas rozmowy w pewnym momencie zaczyna płakać
Źródło: Player

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości