Monika i Robert Janowscy świętowali rocznicę w wyjątkowy sposób. Ponownie powiedzieli sobie "tak"

Autor:
Dominika
Kowalewska
Monika Janowska, Robert Janowski

Monika i Robert Janowscy w wielkim stylu świętowali 10. rocznicę ślubu. Jak wcześniej zapowiadali w wywiadach, nie obyło się bez odnowienia przysięgi i hucznej zabawy do białego rana. Uroczystość ponownie zorganizowali w Janowcu tak jak w 2018 roku.

Monika i Robert Janowscy tworzą zgodne małżeństwo od 2013 roku. Z okazji 10. rocznicy uroczystości ponownie stanęli na ślubnym kobiercu. Zresztą nie pierwszy raz, bowiem już w 2018 roku doszło do pierwszego odnowienia przysięgi. Monika Janowska w jednym z wywiadów śmiała się, że robili to zanim było to modne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Katarzyna Warnke o córce i byciu mamą. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"
Katarzyna Warnke o córce i byciu mamą. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Monika i Robert Janowscy świętowali rocznicę ślubu

Robert Janowski ma za sobą dwa rozwody i wydaje się, że u boku aktualnej partnerki w końcu odnalazł to, czego szukał. Para po raz pierwszy powiedziała sobie "tak" 14 września 2013 roku w kościele w Kazimierzu Dolnym. Wesele odbyło się w Janowcu, a zabawa najwyraźniej tak bardzo przypadła zakochanym do gustu, że ci postanowili regularnie ją powtarzać. Po raz pierwszy odnowili przysięgę zaledwie pięć lat po ślubie. A niedawno Monika Janowska w rozmowie z Plejadą przyznała, że wraz z mężem przygotowują się do kolejnej uroczystości.

Planujemy odnowić przysięgę małżeńską i, mówiąc żartobliwie, myśmy się "odnawiali", zanim to jeszcze było modne. Niedawno czytałam, że wszyscy się "odnawiają", a my zrobiliśmy to już pięć lat temu

Jak obiecali, tak też robili i 15 września 2023 roku ponownie odnowili przysięgę, tym razem w warszawskim Lasku Bielańskim. W tamtejszym kościele mszę odprawił zaprzyjaźniony kapłan pary, ks. Wojciech Drozdowicz. Po uroczystości para wypuściła białe gołębie jako symbol wiecznej miłości i zaprosiła gości na hucznej zabawy.

Monika Janowska postanowiła zabrać głos i podziękowała fanom za liczne życzenia i gratulacje. Przyznała:

"Zalało nas wino, kwiaty i morze gratulacji, ale już wracam do żywych i ciągle odliczam. W skrócie tylko dodam, że impreza udana".

Monika i Robert Janowscy — historia miłości

Robert Janowski ma za sobą dwa nieudane związki. Zanim na jego drodze stanęła Monika Głodek, dwukrotnie przysięgał dozgonną miłość. Pierwszą wybranką gwiazdora była Katarzyna Kalicińska-Goczał, z którą doczekał się syna Makarego. Mężczyzna w czerwcu zeszłego roku sam stanął na ślubnym kobiercu. Wówczas internauci podejrzewali, że pan młody nie zaprosił ojca na uroczystość. Robert Janowski szybko rozwiał wszelkie wątpliwości.

Czytaj więcej: Robert Janowski ucina plotki na temat nieobecności na weselu syna. Pokazał dowody

Drugą wybranką Roberta Janowskiego była Katarzyna Dańska, z którą ma dwie córki — Anielę i Tolę. Ten związek również nie przetrwał próby czasu i doszło do rozwodu. Niedługo później na drodze gwiazdora stanęła Monika Głodek, która szybko zdobyła serce Roberta Janowskiego. Para w 2013 roku zorganizowała uroczystość, która przypieczętowała ich związek. A ten niejednokrotnie wystawiany był na liczne próby. Od przeszło 12 lat Robert Janowski, a także jego żona byli ofiarami stalkerki. Po wieloletniej batalii w końcu udało im się wygrać.

Czytaj więcej: Monika Janowska o kolejnych procesach ze stalkerką. "Strach zawładnął całą rodziną" [TYLKO U NAS]

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości