Monika Richardson na świątecznym zdjęciu z rodziną. Całą uwagę skradła jej córka

Autor:
Dominika
Kowalewska

Monika Richardson złożyła obserwującym życzenia bożonarodzeniowe. Przy okazji podzieliła się efektem świątecznej sesji, w której wzięła udział wraz z najbliższymi: partnerem Konradem Wojterkowskim oraz dziećmi Zofią i Tomem Malcolmami. 18-letnia córka gwiazdy skradła całe show.

Monika Richardson przez wiele lat była dziennikarką telewizyjną, która prowadziła wiele programów rozrywkowych. Gwiazda jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyła iberystykę. Jakiś czas temu Monika Richardson zakomunikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że nie jest już czynną dziennikarką.

Gwiazda trzykrotnie wychodziła za mąż. Jej związek z aktorem Zbigniewem Zamachowskim był szeroko komentowany w mediach, toteż wieść o ich rozstaniu wstrząsnęła opinią publiczną. Od 2021 roku partnerem Moniki Richardson jest biznesmen Konrad Wojterkowski. Ponadto jest dumną mamą dorosłych już dzieci. Niedawno po raz pierwszy zabrała córkę Zofię na ściankę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Katarzyna Skrzynecka o wsparciu rodziny i przyszłości córki
Katarzyna Skrzynecka o wsparciu rodziny i przyszłości córki Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Monika Richardson złożyła życzenia fanom

Ostatnie dni grudnia mijają w atmosferze przedświątecznych przygotowań i krzątaniny, a później - wspólnych, rodzinnych chwil. W tym szczególnym czasie media społecznościowe gwiazd zalewają świąteczne fotografie, które wykonywane są zarówno w domowych pieleszach, jak i w profesjonalnych studiach.

W tym roku Monika Richardson postawiła na czujne oko eksperta. W przededniu wigilii na instagramowym profilu opublikowała efekt sesji zdjęciowej, którą zrealizowała wraz z najbliższymi. Przy okazji złożyła życzenia wszystkim swoim fanom.

"Takie monidełko dzisiaj dla was z najlepszymi życzeniami świątecznymi dla wszystkich ludzi dobrej woli. Miłości! Pokoju! Wybaczenia! Trzymajcie się cieplutko. Merry Christmas" - napisała Monika Richardson.

Na zdjęciu poza Moniką Richardson znalazł się jej partner Konrad Wojterkowski oraz dzieci: Zofia i Tom Malcolm, które są owocem związku gwiazdy ze Szkotem Jamiem Malcolmem. W 2001 roku eksdziennikarka wzięła ślub z byłym pilotem RAF, jednak małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Nietrudno zauważyć, że 18-letnia Zofia Malcolm skradła całą uwagę internautów. Dziewczyna niedawno zadebiutowała na ściance, biorąc udział razem z mamą w jednym z publicznych eventów.

Monika Richardson pochwaliła się córką

Zofia Malcolm jest owocem drugiego małżeństwa gwiazdy - z Jamiem Malcolmem. Córka byłej dziennikarki ma już 18 lat. Podczas jednego z ostatnich eventów towarzyszyła mamie na ściance. Monika Richardson postanowiła podzielić się z internautami wspólną fotografią. Przy okazji zdradziła plany na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

"U nas święta inaczej, bo dzieciaki jadą do taty, a my z Konradkiem w gości, czyli zero przygotowań. Wiem, że to zabrzmi dziwnie, ale nie będzie mi przykro, że nie urządzę Wigilii" - napisała Monika Richardson.

Wówczas fani nie mogli przestać zachwycać się uwiecznioną na fotografii 18-latką.

"Zosia piękna, zresztą jak większość Zofii i jeszcze przecież ma piękną mamę",

"Ależ piękna córka ci wyrosła. Wow! I jaka podobna do mamy",

"Ale piękne dziewczyny! Córka cała mama" - można przeczytać pod zdjęciem.

Zofia Malcolm robi się coraz bardziej podobna do sławnej mamy!

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości