Monika Richardson o inflacji. "Rano budzę się spocona, nie wiem, co będzie dalej"

Monika Richardson o inflacji
Monika Richardson o inflacji
Źródło: MWMEDIA
Monika Richardson jest oburzona cenami podstawowych produktów spożywczych. W ostatnim wywiadzie powiedziała, co sądzi o inflacji i o tym, jak dziennikarka radzi sobie w aktualnej sytuacji. "Ja od wielu lat żyję z tzw. kupki" - powiedziała.

Rosnąca inflacja spędza sen z powiek milionom Polaków. Jak się okazuje, nie tylko przeciętnie zarabiający mieszkaniec kraju nad Wisłą boi się o przyszłość. Gwiazdy znane z pierwszych stron gazet coraz częściej zabierają głos w sprawie m.in. rosnących rat kredytu czy drogich produktów spożywczych. Tym razem to Monika Richardson wyznała, co myśli o coraz wyższych cenach.

Monika Richardson ostro o inflacji

Choć dziennikarka chwilowo odsunęła się od pracy w mediach mainstreamowych, wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych. Z okazji "czerwcówki" opublikowała na swoim koncie na Instagramie wpis, w którym pochyliła się nad cenami dań w nadwiślańskich lokalach.

"Czerwcówka. Poprzestałam na piwie z sokiem, bo karkówka z grilla na papierowej tacce 37 złotych. Kiełbasa 35. Jak żyć, panie premierze?" - napisała wówczas.

Trudno się nie zgodzić, że 35 zł za kawałek kiełbasy to zaporowa cena, nie tylko dla przedstawiciela klasy średniej. Do wpisu dziennikarka odniosła się w rozmowie z serwisem Jastrząb Post. Monika Richardson ostro skrytykowała pogarszającą się sytuację:

"Skandalem jest to, jak wysokie są ceny w Polsce, jak wysoka jest inflacja. I nie wygląda na to, żeby ktoś się tym szczególnie przejmował – mówię tu o sferze rządzącej. Uważam, że stoimy na skraju katastrofy" - wyznała.

Monika Richardson nie przebierała w słowach. Zdradziła, że sama żyje z odłożonych na czarną godzinę oszczędności. Jednak pieniędzy coraz szybciej ubywa, co bardzo ją niepokoi.

"Ja od wielu lat żyję z tzw. kupki. To jest i tak o niebo lepiej, od większości kobiet. Ale ta kupka już niedługo się skończy. Ja jestem pełna nadziei i optymizmu na temat mojej cudownej szkoły językowej, mam nadzieję, że to odpali i już się to zaczyna, ale póki co codziennie rano budzę się spocona, bo nie wiem, co będzie dalej i czy będę musiała iść na jakąś specjalną jarską dietę, czy będę jeść chrust" - dodała zbulwersowana dziennikarka.

Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywa: Nie umiem rozmawiać o pieniądzach
Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą poruszyła temat pieniędzy. Gwiazda nie ukrywała, że w przeszłości nie było jej łatwo mówić o wynagrodzeniu podczas rozmów kwalifikacyjnych do pracy i do dziś ma "bardzo wiele do przepracowania" w tej kwestii. "Nie umiem rozmawiać o pieniądzach" - mówiła otwarcie.

Monika Richardson - życie prywatne, kariera

Monika Richardson jest dziennikarką telewizyjną, która prowadziła wiele programów rozrywkowych. Gwiazda jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyła iberystykę. W 2009 roku Monika Richardson wzięła udział w 9. edycji "Tańca z Gwiazdami", gdzie u boku Krzysztofa Hulboja zajęła czwarte miejsce. Dziennikarka trzykrotnie wychodziła za mąż. Jej związek z aktorem Zbigniewem Zamachowskim był szeroko komentowany w mediach, toteż wieść o ich rozstaniu wstrząsnęła opinią publiczną. Od 2021 roku partnerem Moniki Richardson jest biznesmen Konrad Wojterkowski.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Jastrząb Post

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości