Monika Richardson szczerze o relacji z Piotrem Kraśko. "Wspólnie się wychowywaliśmy"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Monika Richardson o relacjach z Piotrem Kraśko

Monika Richardson i Piotr Kraśko są ze sobą spokrewnieni. Dziennikarka wyjaśniła, kim dokładnie dla siebie są. Wspomina też ich wspólne wakacje w dzieciństwie. Gwiazda opowiedziała o relacji z dziennikarzem i wyznała, czego mu życzy.

Informacja o tym, z kim jest spokrewniona Monika Richardson, pojawiała się już wiele lat temu w mediach, jednak nie wszyscy mają świadomość, kto należy do jej rodziny. Jaką dziś ma relację z Piotrem Kraśko?

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Rafał Cieszyński o zazdrości w rodzinie
Rafał Cieszyński o zazdrości w rodzinie Rafał Cieszyński o zazdrości w rodzinie

Monika Richardson o pokrewieństwie i relacji z Piotrem Kraśko

Monika Richardson została zapytana o to, jaką ma relację z Piotrem Kraśko. Przy okazji zdradziła, w jakim stopniu są oni spokrewnieni.

To jest mój brat cioteczny. Wspólnie się wychowywaliśmy, chociaż nie cały czas, ale wakacje spędzaliśmy razem, bo mieliśmy wspólną babcię

Gwiazda powiedziała, że ma bardzo dobrą relację z kuzynem. Wspiera go i kibicuje mu w jego karierze.

"Piotr jest wybitnym dziennikarzem i mam nadzieję, że ta chwila jego nieobecności w mediach szybko zostanie zapomniana" - wyznała na koniec.

Piotr Kraśko i Monika Richardson są rodziną
Piotr Kraśko i Monika Richardson w 2011 roku Piotr Kraśko i Monika Richardson są rodziną Źródło: Fot. Tomasz Szamot/MWMEDIA

Rodzinne powiązania gwiazd. Kto jest z kim spokrewniony?

Okazuje się, że w naszym polskim gwiazdozbiorze jest o wiele więcej przykładów znanych rodzin. Mamy znaną matkę i córkę, czyli dziennikarkę Jolantę Fajkowską, która urodziła aktorkę Marię Niklińską. Jest też aktor Piotr Garlicki, który jest ojcem gwiazdora "BrzydUli" Łukasza Garlickiego. Z kolei Urszula Chincz jest córką zmarłego dziennikarza Andrzeja Turskiego. To zaledwie kilka przykładów pokrewieństwa gwiazd.

Często Malwina Wędzikowska i Anna Wendzikowska pytane są o to, czy są ze sobą spokrewnione. Mają identycznie brzmiące nazwiska, ale ich pisownia się różni. Okazało się, że panie są kuzynkami. Ich dziadkowie byli braćmi. Skąd więc różnica w zapisie nazwiska?

Podczas chrztu dziadka Ani popełniono błąd i tak już zostało. Działo się to podczas wojny, wiadomo, że rodzina Wędzikowskich miała poważniejsze problemy na głowie niż to, czy pisze się "en" czy "ę"

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości