"Na Wspólnej", odcinek 3763. Żbik nową ofiarą Romy? Kasia spotyka kochankę Darka

Roma, Żbik, Kasia z "Na Wspólnej"
Roma, Żbik, Kasia z "Na Wspólnej"
Źródło: Player / x-news
W odcinku 3763. widzów "Na Wspólnej" czeka wiele zaskakujących wydarzeń. Dojdzie do nieoczekiwanej konfrontacji między Romą a Żbikiem. Lenarska nie odpuści mężczyźnie tej zniewagi. Kasia spotka byłą kochankę Darka. Jak to się skończy? Przeczytaj odpis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk
Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

"Na Wspólnej", odcinek 3763. Roma mści się na Żbiku

W odcinku 3763. "Na Wspólnej" Roma uwiedziona obietnicą otrzymania odszkodowania za rzekome krzywdy, których doznała, pojawi się w kancelarii prawniczej Żbika. Jednakże ten nieoczekiwanie dla niej przedstawi Lendarskiej dokument, w którym będzie widniała kwota, jaką kobieta powinna zapłacić za fałszywe oskarżenie Bryckiego o molestowanie.

Przypomnijmy, że Roma w ostatnim czasie nie tylko prześladowała Martę, ale również pomówiła Bryckiego o to, że mężczyzna dopuścił się wobec niej nieprawidłowych zachowań.

Roma nie pozostanie obojętna wobec zniewagi, której dopuścił się Darek. Żbik, po opuszczeniu swojej kancelarii, odkryje tajemniczą notatkę włożoną za wycieraczkę swojego samochodu. Na tym niewielkim kawałku papieru znajdą się groźby, które zaskoczą prawnika.

Czy Lenaarska stanie wreszcie przed wymiarem sprawiedliści?

ZOBACZ, CO WYDARZY SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Kasia poznaje kochankę Żbika

W nowym odcinku "Na Wspólnej" Kasia wraz z Darkiem udadzą się do cukierni celem wybrania odpowiedniego tortu a ich zbliżające się wesele. Jednakże w lokalu dojdzie do zaskakującej sytuacji. Nieoczekiwanie okaże się, że jedną z pracujących na miejscu osób jest była kochanka Żbika.

Kobieta podejdzie do zakochanych i będzie rozsierdzona tym, że mężczyzna się do niej nie odezwał. Kasia wyraźnie będzie zdegustowana całą sytuacją.

Jak to się skończy?

Czy Kasia puści tę kuriozalną sytuację w niepamięć?

Odcinek 3763. "Na Wspólnej" obejrzysz już w czwartek 01.02.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości