Naomi Campbell została mamą. 53-latka zdradziła płeć noworodka

Naomi Campbell została mamą
Naomi Campbell została mamą
Źródło: Getty Images Europe
Naomi Campbell powitała na świecie drugie dziecko. W instagramowym wpisie zdradziła płeć maleństwa. Prawdopodobnie gwiazda skorzystała z usług surogatki.

Naomi Campbell karierę zaczęła w wieku zaledwie 15 lat. Była jedną z najbardziej znanych modelek na świecie w latach 80. i 90. XX wieku. Brytyjka próbowała swoich sił również w aktorstwie i muzyce. Gwiazda pojawiała się na wybiegach największych światowych projektantów, a także ma na koncie wiele okładek w prestiżowych magazynach.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Marieta Żukowska o przyszłości córki. "Jest bardzo zdolna"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Naomi Campbell — kariera i życie prywatne

Modelka nigdy nie wyszła za mąż. Na początku kariery spotykała się z gitarzystą zespołu U2 Adamem Claytonem. Para rozstała się po roku. Później przez rok była w związku z muzykiem Robbiem Williamsem. Pod koniec lat 90. Naomi Campbell zaręczyła się z kierowcą Formuły 1 Flavio Briatorem, jednak rozstali się w 2003 r.

W 1999 r. modelka trafiła na odwyk narkotykowy. W połowie lat 90. zaczęła nadużywać alkoholu i narkotyków, jednak udało jej się wyjść z nałogu. Od dłuższego czasu gwiazda niechętnie mówi w mediach o życiu prywatnym i nie udziela wywiadów.

Modelka nigdy nie poznała swojego ojca. Była to jej decyzja, po tym, kiedy dowiedziała się, że ojciec zostawił jej matkę, kiedy ta była w czwartym miesiącu ciąży. W wywiadach mówiła, że ojcowskimi autorytetami byli dla niej znani producenci Quincy Jones i Chris Blackwell, a były prezydent RPA, Nelson Mandela, nazywał modelkę swoją "honorową wnuczką".

Naomi Campbell po raz drugi została mamą

Nie wiadomo, kim jest obecny partner Naomi Campbell. W 2021 r. modelka po raz pierwszy została mamą. Modelka nie zdradziła, kto jest ojcem jej córki. Powiedziała, że sama nie rodziła, jednak zapewniała, że jest to jej biologiczne dziecko, dlatego pojawiły się domysły, że modelka skorzystała z usługi surogatki.

Zagraniczne media podejrzewają, że i tym razem modelka skorzystała z podobnych usług. Na Instagramie dodała zdjęcie rączki maluszka i napisała, że właśnie została mamą po raz drugi. Nie zdradziła imienia dziecka, jednak znamy jego płeć.

"Moja mała kruszynko, wiedz, że jesteś uwielbiany ponad miarę, otoczony miłością od chwili, w której zaszczyciłeś nas swoją obecnością. Prawdziwy dar od Boga, błogosławieństwo. Witaj chłopczyku. Nigdy nie jest za późno, aby zostać matką" - napisała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości