Natalia Kukulska i Martyna Wojciechowska zwróciły się do widzów. Chodzi o ich dzieci

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Natalia Kukulska i Martyna Wojciechowska apelują w sprawie swoich dzieci

Natalia Kukulska rozmawiała z Martyną Wojciechowską o dzieciach znanych rodziców, które są porównywane do swoich sławnych matek lub ojców. Obie gwiazdy widzą ten sam problem. Ich pociechy wcale nie chcą być takie, jak one i podążają własną drogą. Natalia Kukulska i Martyna Wojciechowska wystosowały apel do fanów.

Martyna Wojciechowska prowadzi w serwisie YouTube kanał o nazwie "DALEJ". Dziennikarka zaprasza gości ze świata show-biznesu i nie tylko. Podróżniczka podkreśliła w wywiadzie, że jej gościni jest pewną siebie, niezależną kobietą, która wie, czego chce. Zastanawiała się, jak piosenkarka to osiągnęła, jak udaje jej się godzić karierę z macierzyństwem. W trakcie rozmowy Natalia Kukulska otworzyła się na temat swoich dzieci.

Sprawdźcie cykl wideo Aleksandry Czajkowskiej pt. "Jacy rodzice, takie dzieci?". Poniżej rozmowa z Leonem Myszkowskim o dorastaniu z jego mamą Justyną Steczkowską.

Jacy rodzice, takie dzieci? 4. Leon Myszkowski
Jacy rodzice, takie dzieci? 4. Leon Myszkowski Jacy rodzice, takie dzieci? 4. Leon Myszkowski

Natalia Kukulska i Martyna Wojciechowska o swoich dzieciach. Nie chcą być jak one

Martyna Wojciechowska przyznała, że bardzo często jej córka Marysia jest pytana o to, czy chce podążać drogą swojej mamy.

"'Chcesz być jak mama?, na pewno jesteś dumna'. To jest okropne. Chciałabym, żeby moja córka była postrzegana jako oddzielny byt" - wyznała dziennikarka.

Natalia Kukulska zgodziła się ze swoją rozmówczynią. Taki sam los podzielają jej dzieci.

To jest przerąbane. Ja miałam przerąbane, moje dzieci i Twoja córka mają przerąbane. I świata nie zmienimy. Przytoczę jedną rzecz. Mamy sytuację, że przychodzi dziecko z mamą na imieniny do cioci i wszyscy mówią: "o Boże jaka ona podobna do mamy, jak urosłaś". A my mamy tę samą sytuację, tylko na całą Polskę

Natalia Kukulska pokazuje w mediach społecznościowych dwójkę starszych dzieci, ale jej najmłodsza pociecha najczęściej jest fotografowana plecami do obiektywu. Fani i tak zasypują gwiazdę wiadomościami o tym, że córeczka bardzo ją przypomina.

"Nie wypieram się podobieństwa, widzę, że jest. Urocze są komentarze, gdzie ja jestem tyłem i moja córka też, a ludzie piszą: 'no cała mama'. Z drugiej strony nie ma co się dziwić, to jest naturalne" - stwierdziła Natalia Kukulska.

Natalia Kukulska i Martyna Wojciechowska apelują do widzów

Gwiazdy kontynuowały rozmowę. Martyna Wojciechowska powiedziała, że jej córka Marysia bardzo nie chce być znana. Ma inny plan na siebie. Sprawdźcie tutaj. Podróżniczka zwróciła się do widzów swojego kanału i apelowała o to, aby uszanowali indywidualność dzieci znanych osób.

Bardzo prosimy, dajcie naszym dzieciom być zupełnie odrębnymi bytami. Nie oczekiwałam i nigdy nie będę oczekiwać, żeby moja córka szła moją drogą

Natalia Kukulska dołączyła się do tego apelu. Podkreśliła coś istotnego.

Myślę, że łatwiej będzie wszystkim zrozumieć, jeśli zapytamy, czy ktoś chciałby być postrzegany przez pryzmat swojego rodzica, zawsze w tym kontekście

Poniżej mąż i dzieci Natalii Kukulskiej. Artystka coraz śmielej pokazuje twarz najmłodszej pociechy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości