Natasza Urbańska przygotowuje córkę do bycia artystką. "Ona już ma grubą skórę"

Natasza Urbańska szczerze o tym, jaka jest jej córka Kalina
Natasza Urbańska szczerze o tym, jaka jest jej córka Kalina
Źródło: MWMEDIA
Kalina Józefowicz to już 13-letnia dziewczyna, która powoli szuka życiowej drogi. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl jej mama - Natasza Urbańska, opowiedziała o więzi z córką i wspólnych chwilach, które ją wzmacniają. Artystka wspomina swojego ukochanego tatę. Piosenkarka stwierdziła, że Kalina już wyrabia w sobie silny charakter. Co sądzi o jej pierwszych artystycznych działaniach?

Natasza Urbańska po wygranej w "Mask Singer" nabrała wiatru w skrzydła i rozwija swoją wokalną karierę. Niedawno jej córka zadebiutowała w musicalu. Co wiemy o przyszłości Kaliny Józefowicz? Jej mama uważnie obserwuje poczynania nastolatki i jest z niej dumna, ale ostrzega ją przed ciężką pracą.

Natasza Urbańska o charakterze córki. "Jeszcze dwa lata temu nie chciała być artystką"

Kalina Józefowicz od niedawna bierze udział w spektaklu "Metro". To właśnie w nim debiutowała też jej mama, a współtwórcą przedstawienia jest tata nastolatki. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl Natasza Urbańska powiedziała, czy jej córka jest gotowa na ciężką pracę i życie artystki.

- Jest silna psychicznie, bo jest córką reżysera i Nataszy. Ona już ma grubą skórę. Jest pracowita, jest cholernie zdolna i pracuje nad sobą, ale to jeszcze jest nastolatka. Jeszcze dwa lata temu nie chciała być artystką. A gdy przy okazji 30-lecia "Metra" zobaczyła swoich rówieśników, nagle powiedziała, że chce występować. I wykonała tę pracę, i chodziła na zajęcia. Zresztą ona od lat uczestniczy w szkółce przy "Buffo" [...] Gdy uczyłam się do Poli Negri, ona leżała w łóżeczku i rano śpiewała tę moją piosenkę... "Chciałabym....", jeszcze nie umiejąc mówić dobrze. Ja mówię: ja jeszcze tego nie umiem, a ona to śpiewa. Janusz, cholera, rośnie nam druga artystka — piosenkarka wspomina ten czas z uśmiechem.

Natasza Urbańska twierdzi, że Kalina zdaje sobie sprawę z tego, że występowanie to nie tylko radość, ale i wymagający okres przygotowań.

Widzę, ile daje jej to szczęścia, ale to jest też ciężka praca. Ja o tym wiem, ona też już powolutku o tym wie. Bo w teatrze albo jesteś najlepszy i widz to natychmiast czuje, albo nie widać cię na tej scenie. Kalina ma ogromną wrażliwość, ale ma zupełnie inne podejście, ona nie jest mną. Ona sobie wypracuje to po swojemu. Trzymam kciuki, będę ją wspierać, jak tylko mogę
- wyznała w wywiadzie.
Natasza Urbańska o charakterze córki. Czy poradzi sobie w show-biznesie?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Natasza Urbańska o relacji z córką. Kalina Józefowicz jest podobna do mamy?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Natasza Urbańska miała piękną i bliską relację ze swoim ojcem, który niestety zmarł w 2012 roku. Artystka cały czas tworzy z myślą o nim. Zdecydowanie była tzw. córeczką tatusia. Czy Kalina Józefowicz też ma taką relację ze swoim tatą?

- To się ładnie rozkłada na pół. To już 13-letnia dziewczyna. Trochę chce być z tatą, a o pewnych sprawach łatwiej i szybciej rozmawia jej się z mamą. Mamy takie swoje momenty. Lubimy jeździć razem samochodem, puszczamy sobie swoją muzykę. Ona mi śpiewa. Mówię: skąd ty te wszystkie piosenki znasz? A ona mówi: mama, ja? To ty znasz wszystkie piosenki świata. Mówię: obok siedzi mój klon! To jest dla mnie radość, że rozmawiamy też bardzo szczerze. Mamy fajną relację, bardzo o to dbam - powiedziała w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz.

Natasza Urbańska wspomina relację ze swoim tatą. Dzięki niemu nauczyła się, że szczęście polega na kolekcjonowaniu chwil.

Ja to wyniosłam z dzieciństwa. Tata zawsze przy mnie był, zawsze mnie zawoził, rozmawialiśmy, chodziliśmy na spacery na nasze lody po treningu. Właśnie takie momenty składają się na to szczęście. I my mamy to samo z Kaliną. Te nasze bajki oglądane wspólnie po 10 tysięcy razy, te książeczki, które przerabiałyśmy... Kilka lat minęło, a my jesteśmy cały czas tak blisko ze sobą. Idziemy sobie powolutku w tę dorosłość. Myślę, że dla niej jest ważne takie poczucie, że ja jestem i zawsze będę trzymała jej stronę
- zakończyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości