Natasza Urbańska o dalszej karierze. "Mam wizję tego, co chciałabym zrobić"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Natasza Urbańska tworzy anglojęzyczny album

Natasza Urbańska spełnia swoje marzenia i udowadnia, że jeszcze wiele może nam zaprezentować. Anglojęzyczny singiel to zapowiedź nowej ścieżki w jej karierze. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl opisała swoją muzyczną drogę. Zdradziła, w jakim kierunku chce podążać, i co planuje w przyszłości.

Rok temu słuchacze Nataszy Urbańskiej otrzymali od niej album pt. "Rajd 44" z polskimi piosenkami. Wśród nich znalazły się kompozycje, które powstały we współpracy m.in. z Maciejem Maleńczukiem (utwór pt. "Psie łzy") czy raperem Ten Typ Mes (utwór "Ile"). Teraz artystka pokazała singiel "Let me lie", który promuje jej nadchodzący anglojęzyczny album.

Natasza Urbańska o rozwoju i przełomie w karierze

Artystka wyznała, że każdy jej muzyczny projekt wnosi coś nowego do jej twórczości, zmienia nieco kierunek, którym chce podążać.

Przy stylistyce "Rajd 44" wykonałam dość ostry zakręt. Długo poszukiwałam swojej muzycznej tożsamości. Pandemia też była takim momentem, że dojrzałam, aby opowiedzieć o sobie. Dorosłam do tej płyty [...] Zajęło mi to kilka lat, zanim w ogóle znalazłam muzyków, z którymi chciałabym stworzyć tę płytę. Dla mnie jako artystki piękne było to, że Sampler Orchestra, czyli producenci płyty "Rajd 44" spojrzeli na mnie jak na muzyka, a nie tylko jak na artystkę musicalową, bo do tej pory tak to wyglądało. Oczywiście jestem taką artystką, ale także tworzę, otworzyłam się też na pisanie tekstów

Posłuchajcie nowego brzemienia Nataszy Urbańskiej. Zobaczcie teledysk do "Let me lie" i odważne wcielenie gwiazdy.

Natasza Urbańska o przełomie w karierze i planach na przyszłość
Natasza Urbańska o przełomie w karierze i planach na przyszłość Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Natasza Urbańska o planach zawodowych. "Chciałabym grać na największych scenach"

Natasza Urbańska zdradziła nam swoje marzenia i plany, które chciałaby zrealizować w najbliższej przyszłości.

Mam wizję tego, co chciałabym zrobić. I bardzo wierzę, że mi się to uda. Anglojęzyczna epka to początek mojej podróży. Chciałabym grać na największych scenach Europy, świata. Chciałabym dzielić się moją estetyką. Mam też w głowie projekt musicalowy. Muzyka sprawia, że chce się wstawać rano, że nie idę do pracy, bo muszę. To jest mój żywioł, moja pasja. A życie bez pasji... nie wiem, jak to się robi... Na szczęście postawiłam na muzykę i to jest piękne

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Natasza Urbańska wygrała pierwszą edycję nowego programu rozrywkowego "Mask Singer". Ukrywała swoją tożsamość pod kostiumem Deszczu. Od początku budziła ogromne emocje. Widzowie z niecierpliwością czekali na demaskację gwiazdy. Natasza Urbańska została laureatką Złotej Maski. Sprawdź, jak jej zwycięstwo skomentował Kuba Wojewódzki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości