Natasza Urbańska o starszej siostrze. "Z nią nie ma żartów, uważajcie" [TYLKO U NAS]

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Natasza Urbańska ma starszą siostrę. Czy mają podobny charakter?

Natasza Urbańska ma starszą siostrę, o której nie ma wielu informacji w mediach. Artystka spędziła z nią piękne chwile w dzieciństwie i nadal może na niej polegać. Obie są matkami i wspierają się w trudnych momentach. Zwyciężczyni "Mask Singer" opowiedziała o ich relacji. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl podkreśliła, że mają odmienne charaktery. Czy siostra Nataszy Urbańskiej też poświęciła swoje życie sztuce?

Natasza Urbańska swój sukces zawdzięcza nie tylko ciężkiej pracy, ale i wsparciu najbliższych. Najpierw rodzice pomagali jej spełniać marzenia. Zapisywali ją na różne zajęcia, by próbowała swoich sił. Artystka mogła też liczyć na starszą siostrę Magdalenę, która do dziś się nią opiekuje.

Natasza Urbańska opowiedziała o siostrze. "To jest niemożliwe"

Jak to bywa w przypadku rodzeństwa, często ludzie doszukują się podobieństw. W sieci nie znajdziemy zdjęć siostry Nataszy Urbańskiej, ale dowiedzieliśmy się sporo o jej charakterze.

Moja siostra jest moim przeciwieństwem. To jest niemożliwe. To jest kobieta petarda. Ona jest od wszystkiego. I zawsze wspierająca i zawsze mi przypomni "Natasza wypełniłaś to, teraz się zmienia ta umowa". Ja jestem, jak to mówię, trochę "odleciana". Mam cudownego człowieka, taką moją połóweczkę, która mnie wspiera i złości się, jak ktoś tylko źle napisze. To jest piękne, że taka mocna dziewczyna jest przy mnie. Z nią nie ma żartów, uważajcie!

Kalina Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl zapytała piosenkarkę o to, czy jej siostra również ma artystyczną duszę. Natasza Urbańska zdradziła, że Magdalena pięknie śpiewa.

- Pamiętam początki, jeszcze przed gimnastyką artystyczną. Rodzice zaprowadzili nas do zespołu tanecznego, miałyśmy z 5-6 lat. Stałyśmy w kółku i bujałyśmy się na boki. I ja już wtedy postanowiłam, że będę miała tam na środku jakąś solówkę. Nie doszło do tego, bo siostra już narzekała na nudę i przestała chodzić. Siostra pięknie śpiewa, ale za mocno się krępuje, by pokazać to światu. Poszła w zupełnie innym kierunku, ale fajnie, bo się uzupełniamy — stwierdziła.

Natasza Urbańska o relacjach z siostrą. Są swoim przeciwieństwem
Natasza Urbańska o relacjach z siostrą. Są swoim przeciwieństwem Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Natasza Urbańska o rodzicach i swojej córce. Pozwoli jej rozwijać karierę?

Natasza Urbańska podkreśliła w wywiadzie, że w dzieciństwie otrzymała wolność wyboru i możliwość podążania własną ścieżką.

"Rodzice zawsze byli ogromnie wspierający. Pomagali mi i nigdy nie było: 'daj sobie spokój, bo to taki niepewny zawód'. Nie było w ogóle takich rozmów. Oni widzieli, że jestem szczęśliwa w teatrze, że się rozwijam. I, że mocno zacisnęłam zęby i wykonam to, co chcę" - wspominała.

Dzięki takiemu podejściu również nie chce podcinać skrzydeł swojej córce, która stawia pierwsze kroki w teatrze. Kalina Józefowicz może w przyszłości iść w ślady swojej mamy i zostać aktorką albo piosenkarką, albo łączyć jedno i drugie. Rodzice nastolatki obserwują jej poczynania. Natasza Urbańska dopinguje córkę.

"Widzę, ile daje jej to szczęścia, ale to jest też ciężka praca. Ja o tym wiem, ona też już powolutku o tym wie. Bo w teatrze albo jesteś najlepszy i widz to natychmiast czuje, albo nie widać cię na tej scenie. Kalina ma ogromną wrażliwość, ale ma zupełnie inne podejście, ona nie jest mną. Ona sobie wypracuje to po swojemu. Trzymam kciuki, będę ją wspierać, jak tylko mogę" - wyznała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości