Nick Carter przerwał milczenie po śmierci siostry. Udostępnił wideo z rodziną. "Pozostań silny"

Nick Carter
Nick Carter
Źródło: Getty Images
Nick Carter z zespołu Backstreet Boys mierzy się ze śmiercią kolejnego członka rodziny. Najpierw stracił brata, a teraz siostrę. Wokalista zniknął na jakiś czas z mediów społecznościowych, a teraz pokazał rodzinne wideo. Fani zasypali go poruszającymi wiadomościami.

Nick Carter miał szóstkę rodzeństwa. Siostry Leslie i Robertę, bliźnięta Aarona i Angel, a także przyrodnią siostrę Ginger i przyrodniego brata Kadena Brenta. Niestety Roberty zwanej "Bobbie Jean" oraz Aarona nie ma już na tym świecie. Artysta Backstreet Boys chciał przeżyć żałobę z dala od mediów społecznościowych.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Maffashion szczerze podsumowała swój rok, nie zawsze było kolorowo. "Zaskakująco, traumatycznie..."
Źródło: cozatydzien.tv.pl

Nick Carter przerwał milczenie po śmierci siostry. Pokazał rodzinę

Siostra Nicka Cartera zmarła w wieku 41 lat. Bobbie Jean Carter osierociła ośmioletnią córkę. Informację o śmierci kobiety potwierdziła jej mama.

"Jestem w szoku, odkąd dowiedziałam się o nagłej śmierci mojej córki. Będę potrzebować czasu, aby przetrawić to, co się teraz dzieje. Kiedy będę w stanie jasno myśleć, wydam oświadczenie, ale na razie prosiłabym o uszanowanie prywatności" - powiedziała w rozmowie z portalem TMZ.

Nick Carter na tydzień zamilknął z mediów społecznościowych. Teraz zamieścił nową publikację na Instagramie, ale nie skomentował swojej straty i zachował prywatne informacje o śmierci siostry dla siebie. Skupił się za to na swojej rodzinie. Pokazał wideo, na którym widzimy jego syna Odina, grającego w golfa. W nagraniu można usłyszeć dumny głos piosenkarza chwalącego chłopca za dobry strzał. Członek zespołu Backstreet Boys dodał do filmu opis: "Cieszę się z tych chwil".

Nick Carter od 2014 roku jest w związku małżeńskim z Lauren Kitt. Oprócz wspomnianego syna mają dwie córki: Saoirse Reign oraz Pearl. Pod nagraniem udostępnionym przez muzyka pojawiły się liczne komentarze od fanów Nicka Cartera. Internauci chwalą gwiazdora za to, że jest dobrym ojcem i wspierają go w czasie żałoby.

"Jesteś w moich myślach i sercu, Nick. Ciesz się chwilami z rodziną"; "Pozostań silny"; "Miło cię znowu słyszeć. Spędzaj czas ze swoją rodziną"; "Moje myśli są z tobą, trzymaj się" - czytamy w komentarzach.

Nie żyje Aaron Carter

W 2022 roku odszedł Aaron Carter. Brat pożegnał go w mediach społecznościowych.

"Będę tęsknił za moim bratem bardziej, niż ktokolwiek jest sobie w stanie to wyobrazić. Kocham cię, Chizz. Teraz masz szansę, by wreszcie mieć trochę spokoju, którego nigdy nie zaznałeś na ziemi. Boże, opiekuj się moim braciszkiem, proszę" - napisał Nick Carter w listopadzie 2022.

Aaron Carter zmarł w wieku 34 lat. Pierwsze doniesienia dotyczące przyczyny śmierci brata Nicka Cartera wskazywały na utonięcie, ponieważ jego ciało wyłowiono z wanny. Według "New York Post", który dotarł do raportu koronera, wynika, że Aaron Carter przed śmiercią miał wdychać sprężony gaz (difluorometan) i zażyć alprazolam (xanax), co miało spowodować nagłe zatrzymanie krążenia.

W ciągu ostatnich lat brat Nicka Cartera zmagał się z uzależnieniem od narkotyków, a w 2019 roku wyznał, że choruje na schizofrenię i afektywną chorobę dwubiegunową.

Czytaj więcej: Znamy przyczynę śmierci Aarona Cartera. Jego narzeczona kwestionuje dokument

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości