Sylwia Bomba na zdjęciu z córką Grzegorza Collinsa. "Wyglądacie jak siostry"

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins
Sylwia Bomba i Grzegorz Collins
Źródło: MWMEDIA
Sylwia Bomba już od kilku miesięcy jest w związku z Grzegorzem Collinsem. Para już mieszka razem i często pokazują życie w mediach społecznościowych. Ostatnio Sylwia Bomba udostępniła zdjęcie z córką partnera 16-letnią Julią. Internauci uważają, że wyglądają jak siostry.

Sylwia Bomba dała się poznać szerszej publiczności w programie TTV "Gogglebox. Przed telewizorem", gdzie od kilku lat zasiadała na kanapie z przyjaciółką Ewą Mrozowską, aby komentować znane i popularne produkcje telewizyjne.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tajemnice Produkcji #15 Kulisy 2. sezonu "Naszych w mundurach". Celebryci kontra wojskowi
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins — historia miłości

Obie panie bardzo szybko zyskały popularność, a widzowie chcieli śledzić ich życie prywatne w mediach społecznościowych. To właśnie z nich mogli się dowiedzieć o różnych perypetiach miłosnych Sylwii Bomby. Uczestniczka programu TTV kilka lat temu była w związku z Jackiem, z którym doczekała się córki Tosi.

Niestety, relacja nie przetrwała próby czasu, a w ubiegłym roku media obiegła smutna wiadomość o śmierci byłego partnera Sylwii Bomby. Po tym trudnym czasie celebrytka spotykała się przez kilka miesięcy z tajemniczym mężczyzną, który miał złapać świetny kontakt z jej córką, o czym ta sama zapewniała w wywiadach, jednak i ta relacja nie przetrwała próby czasu.

Sylwia Bomba nie kryła się z życiem uczuciowym przed mediami i chętnie dzieliła się szczegółami z internautami. Przez kilka miesięcy była singielką, aż do września, kiedy w mediach pojawiły się zdjęcia paparazzi, na których mogliśmy zobaczyć Sylwię Bombę wypoczywającą na wakacjach w towarzystwie Grzegorza Collinsa.

Sylwia Bomba na zdjęciu z pasierbicą. Podobne?

Na początku para nie chciała zdradzać szczegółów, ani nie potwierdzili łączącej ich relacji. Wszystko okazało się jasne kilka tygodni później, kiedy na antenie TTV pojawił się kolejny sezon programu "Nasi w mundurach", w którym oboje wzięli udział.

Widzowie mogli z odcinka na odcinek obserwować rozwijające się między nimi uczucie, a niedługo później Sylwia Bomba i Grzegorz Collins oficjalnie potwierdzili swój związek. Zakochani szybko zamieszkali razem i rozpoczęli wspólne życie.

Warto przypomnieć, że Grzegorz Collins z poprzedniego związku ma 16-letnią córkę Julię, która często gości w mediach społecznościowych znanego taty. Ostatnio Sylwia Bomba opublikowała zdjęcie z pasierbicą. Zapytała internautów, czy są do siebie podobne, a ci stwierdzili, że wyglądają jak siostry.

Sylwia Bomba z córką Grzegorza Collinsa
Sylwia Bomba z córką Grzegorza Collinsa
Źródło: Instagram

"Matko, jakie podobne jesteście", "Wyglądacie jak siostry", "Wcale nie widać różnicy wieku", "Pięknie wyglądacie", "Grzegorz musi być dumny, że jego kobieta wygląda jak siostra córki" - czytamy w sieci.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości