Nie tylko Paweł Królikowski. Te gwiazdy również mają nieślubne dzieci

Hugh Grant, Grzegorz Markowski, Jude Law
Wielu gwiazdorów ma nieślubne dzieci – sprawdź kto!
Źródło: Getty Images/ MWMEDIA
Niedawno wyszło na jaw, że Paweł Królikowski miał nieślubne dziecko. Wcześniej nie było o tym głośno w mediach, ale rodzina wiedziała o istnieniu Macieja. Zobaczcie, jacy gwiazdorzy także mówią o nieślubnych dzieciach.

Nieślubne dzieci to nic dziwnego. W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na życie bez formalizacji związku. Niektórzy znani gwiazdorzy jednak doczekali się potomków poza małżeństwami, a ich związki często rozpadały się przez romanse na boku. Przeczytaj kilka ciekawych historii zza kulis polskiego i amerykańskiego show-biznesu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Patrycja i Grzegorz Markowscy o pracy nad wspólną płytą
Patrycja i Grzegorz Markowscy o pracy nad wspólną płytą

Grzegorz Markowski

Grzegorz Markowski, lider zespołu Perfect i autor wielu legendarnych rockowych piosenek ma nieślubne dziecko. Przyrodni brat Partycji Markowskiej ma na imię Piotr. To właśnie ona powiedziała mediom o jego istnieniu. Powiedziała "Faktowi" że o starszym, przyrodnim bracie nie wie właściwie nic. Nie utrzymuje on z nią i z jej ojcem żadnych kontaktów. Piotr jest pierworodnym synem Grzegorza Markowskiego. Przyszedł na świat, zanim jeszcze muzyk spotkał swoją przyszłą żonę Krystynę.

Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski
Patrycja Markowska z tatą
Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski
Źródło: mwmedia

Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak ma pozamałżeńską córkę Inez. Piłkarz rozwiódł się z żoną, Edytą Zając, gdy wyszło na jaw, że ma dziecko z Eweliną Taraszkiewicz. Później związał się z kolejną partnerką, Magdaleną Stępień. Kiedy modelka zaszła w ciążę, porzucił ją dla innej. Doczekali się syna Oliwierka, który zmarł po ciężkiej chorobie.

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak
Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak
Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak
Źródło: MWMEDIA

Hugh Grant

Aktor Hugh Grant długo pozostawał bezdzietnym singlem. Jednak 54-latek w krótkim czasie postarał się o piątkę nieślubnego potomstwa. Aktor ma pięcioro dzieci z dwiema kobietami. We wrześniu 2011 roku doczekał się córki, Tabithy z Tinglan Hong, która była przedstawiana w prasie jako recepcjonistka w chińskiej restauracji w Londynie. Chińskie imię jego córki to Jing Xi, co oznacza "szczęśliwe zaskoczenie".

We wrześniu 2012 roku na świat przyszło drugie dziecko Hugh Granta, syn ze szwedzką producentką telewizyjnej Anną Eberstein. Później Hugh Grant znów na krótko związał się z Tinglan Hong, a ona urodziła aktorowi trzecie dziecko, syna o imieniu Felix, który na świat przyszedł w grudniu 2012 roku.

W grudniu 2015 roku Hugh Grant wrócił jednak do Anny Eberstein, z którą miał kolejne dziecko. Dziewczynka, urodziła się w marcu 2018 roku, a oni pobrali się 25 maja 2018 roku.

Hugh Grant
Hugh Grant
Hugh Grant
Źródło: WireImage

Jude Law

Jude Law ma duże doświadczenie ojcowskie, również w kwestii dzieci pozamałżeńskich. Podczas pracy nad filmem "Zakupy" (1994) poznał aktorkę Sadie Frost. Pobrali się we wrześniu 1997 i rozwiedli 29 października 2003. Mają dwóch synów Raffa i Rudy'ego, oraz córkę Iris. Podczas kręcenia filmu "Alfie" (2004) Jude Law i Sienna Miller byli w związku i zaręczyli się w 2004 roku. 8 lipca 2005 roku, Jude Law publicznie przyznał się do rozpadu związku przez romans z nianią swoich dzieci.

Później Jude Law krótko spotykał się z amerykańską modelką Samanthą Burke, która urodziła ich córkę. Piąte dziecko aktora, dziewczynka, urodziła się w 2015 roku, a matką jest Catherine Harding. W 2019 roku Jude Law ożenił się ze swoją dziewczyną Philippą Coan. We wrześniu 2020 roku, ogłosił narodziny ich pierwszego wspólnego dziecka z Phillipą Coan, które jest także jego szóstym. W 2023 roku Jude Law powitał na świecie drugie dziecko z dotychczasową partnerką, a siódme ogółem.

Jude Law
Jude Law
Jude Law
Źródło: FilmMagic

Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger w 2011 roku przyznał się ówczesnej żonie Marii Shriver, że ma dziecko z przelotnego związku z ich pomocą domową. Nastoletni obecnie Joseph jest równolatkiem jego syna ze związku małżeńskiego. Kiedy Maria Shriver dowiedziała się o romansie, natychmiast złożyła pozew o rozwód.

Arnold Schwarzenegger, Maria Shriver oraz ich dzieci
Arnold Schwarzenegger, Maria Shriver oraz ich dzieci w 2017 r.
Arnold Schwarzenegger, Maria Shriver oraz ich dzieci
Źródło: Getty Images

Eddie Murphy

Eddie Murphy długo wypierał się, że jest ojcem dziecka Mel B. Jednak była członkini zespołu Spice Girl zrobiła test na ojcostwo i okazało się, że dziewczynka jest jego córką. Melanie Brown urodziła dziewczynkę, Angel Iris Murphy, w dniu 46. urodzin gwiazdora 3 kwietnia 2007 roku. Na aktora spadła fala krytyki za to, że nie chciał wziąć odpowiedzialności za dziecko. Teraz płaci alimenty na córeczkę. Obecnie mieszka w Long Island, w Nowym Jorku, ale nie utrzymuję ani z nią, ani z jej matką żadnych kontaktów. W 2012 zaczął spotykać się z modelką Paige Butcher. Mają dwoje dzieci: córkę Izzy (ur. 3 maja 2016) oraz syna Maxa (ur. listopad 2018). Zaręczyli się we wrześniu 2018 r.

Eddie Murphy na meczu Lakers
Eddie Murphy na meczu Lakers
Źródło: Getty Images

Owen Wilson

Owen Wilson ma dziecko z trenerką osobistą Caroline Lindqvist, która zaszła z nim w ciążę, gdy była żoną innego mężczyzny. Potem Caroline tłumaczyła, że wcale nie była z Owenem w związku, tylko się przyjaźnili, a zdecydowali się na wspólne dziecko, bo oboje chcieli je mieć.

Kard z film "No Escape"
Owen Wilson
Kard z film "No Escape"
Źródło: TVN

Chuck Norris

Chuck Norris poznał swoją nieślubną córkę, dopiero gdy miała ona 26 lat. Dziewczyna napisała do aktora list, w którym wyznała, że podejrzewa, że jest jej ojcem i zaproponowała spotkanie. Informacja okazała się prawdziwa. Chuck Norris utrzymuje kontakt z odnalezioną córką.

Chuck Norris
Chuck Norris
Chuck Norris
Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/ MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości