Nikodem Rozbicki pochwalił się znajomością z córką hollywoodzkich gwiazd. "Jesteś słodką przyjaciółką"

Scout LaRue Willis, Nikodem Rozbicki
Scout LaRue Willis, Nikodem Rozbicki
Źródło: Getty Images/MWMEDIA
Nikodem Rozbicki kilka miesięcy temu przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych, aby tam pobierać nauki, ale również nowe inspiracje i doświadczenia, które pozwolą mu rozwijać się jeszcze bardziej w swojej aktorskiej karierze. Aktor uczęszcza do prestiżowego instytutu w Los Angeles. Jak się okazuje, uczy się tam też córka Bruce'a Willisa i Demi Moore. Gwiazdor pochwalił się znajomością z nią na Instagramie.

Nikodem Rozbicki jest polskim aktorem młodego pokolenia. Popularność zyskał dzięki głównej roli w dramacie obyczajowym "Bejbi blues". Pojawił się również w niewielkich rolach w takich serialach jak: "Singielka" czy "Prawo Agaty". W 2013 roku był związany ze znaną blogerką modową Maffashion. Później był łączony z aktorką Katarzyną Sawczuk. Obecnie jest w związku z Julią Wieniawą.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

21032024_KLARA_ADAMCZYK_ROLEZYCIA_URODZINY
Piotr Adamczyk o urodzinach, poczuciu spełnienia i krytyce. Wyznał, czym jest dla niego "rola życia"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nikodem Rozbicki o życiu w Los Angeles

Od kilku miesięcy Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa kontynuują swój związek na odległość. Aktor zdecydował się na przeprowadzkę za ocean, by przez rok doskonalić swój aktorski warsztat w słynnym na całym świecie instytucie Lee Strasberga w Los Angeles. Podczas gali Bestsellery Empiku, celebryta uchylił rąbka tajemnicy i podzielił się wrażeniami dotyczącymi swojej przygody z nauką za granicą.

"Na pewno będzie to rok, który będzie miał przerwy w procesie edukacyjnym, bo mam projekty, które muszę zrealizować w Polsce. Natomiast dobrze mi tam, zawsze o tym marzyłem. Utwierdzam się w przekonaniu, że jest to dobre miejsce do rozwoju i życia. Nigdy raczej nie będę chciał się pożegnać na dobre z Warszawą, bo za bardzo kocham to miasto" - mówił podczas gali Pudelkowi.

W rozmowie z serwisem nie omieszkał również pochwalić się, że zdążył już poznać kogoś sławnego, a nawet się z nim zaprzyjaźnić. Jednak aktor pozostawił jednak w tajemnicy tożsamość swojej nowej przyjaciółki.

"Poznałem jedną dziewczynę, która jest moją bardzo dobrą kumpelą, z którą się trzymam. Ona jest z takiej bardzo popularnej rodziny aktorskiej w LA, ale chyba nie chcę o tym gadać... Jak będziecie spostrzegawczy, to ją odnajdziecie po moim Instagramie" - mówił.

Nikodem Rozbicki pochwalił się przyjaźnią z córką Bruce'a Willisa i Demi Moore 

Nie było ciężko odgadnąć tożsamość nowej przyjaciółki Nikodema Rozbickiego. W poniedziałek 8 kwietnia postanowił podzielić się ze światem materiałem, na którym widać jego sławną koleżankę. Okazuje się, że w gronie jego najbliższych znajomych znalazła się Scout LaRue Willis, jedna z trzech córek gwiazd Hollywood — Bruce'a Willisa i Demi Moore. 31-letnia Amerykanka ma na koncie kilka ról filmowych, jednak to głównie jako piosenkarka spełnia się na scenie, a wpływowa mama czuwa, by jej córka nie wypadła z celebryckiego obiegu.

Nikodem Rozbicki nie zdradził szczegółów, w jakich okolicznościach zawiązała się jego znajomość z córką hollywoodzkich legend, ale z jego wpisu na Instagramie można wywnioskować, że ich drogi krzyżują się na scenie. Aktor, relacjonując na InstaStories poniedziałkowy koncert, na którym dziewczyna była gwiazdą, podziękował jej za wspólnie spędzony czas.

"Dziś byłem na koncercie mojej scenicznej partnerki i cudownej duszy z lokalnej społeczności. Dziękuję Scout LaRue Willis! Jesteś wyjątkowym nieczłowiekiem i słodką przyjaciółką" - napisał Nikodem Rozbicki.

Scout LaRue Willis z kolei również nie pozostaje dłużna nowemu koledze i z zapartym tchem śledzi jego instagramową aktywność, pozostawiając ciepłe komentarze pod jego postami. Pod zdjęciem Nikodema Rozbickiego, prezentującym polskie specjały przygotowane na Wielkanoc, córka Demi Moore napisała: "Ohhh, to wygląda pysznie".

Nikodem Rozbicki pochwalił się przyjaźnią z córką Bruce'a Willisa i Demi Moore 
Nikodem Rozbicki pochwalił się przyjaźnią z córką Bruce'a Willisa i Demi Moore 
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości