Norweska księżniczka chce poślubić szamana. Jej wybranek twierdzi, że jest wskrzeszonym faraonem

księżniczka Martha Louise
Córka króla Norwegii wychodzi za mąż
Źródło: Getty Images Europe
Córka króla Norwegii obwieściła, że za rok wyjdzie za mąż. Jej związek od dawna budzi wiele kontrowersji, ponieważ wybrankiem księżniczki został znany w Los Angeles szaman. Mężczyzna głosi wiele dość osobliwych teorii. Utrzymuje między innymi, że jest wskrzeszonym faraonem ze starożytnego Egiptu.

Windsorowie to zadecydowanie najsłynniejsza rodzina królewska na całym świecie, jednak niejedyna. W samej Europie wciąż działa kilka innych monarchii, a do tego grona zalicza się także Norwegia. Ostatnio o tamtejszych "royalsach" jest wyjątkowo głośno za sprawą księżniczki Marthy Louise, czyli córki króla Norwegii, Haralda V. Arystokratka oświadczyła bowiem, że chce wyjść za mąż za szamana.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Karolina Pisarek o chorobie i wsparciu, jakie dostała od męża. "Życie się przewartościowuje"

Córka króla Norwegii bierze ślub

Martha Louise pochwaliła się, że przyjęła oświadczyny i planuje huczny ślub. Jej wybrankiem jest Durek Verrett, mężczyzna, który tytułuje się "przewodnikiem duchowym". Zakochani właśnie ogłosili swoje plany za pomocą Instagrama i obwieścili, że pobiorą się 31 sierpnia 2024 roku w malowniczej miejscowości Geiranger.

Okolica ta słynie z pięknych krajobrazów i przede wszystkim fiordu Geirangerfjord, który jest wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Księżniczka nie ukrywała, że bardzo zależało jej na tym, by jej ślub odbył się właśnie w tym wyjątkowym miejscu.

Dużo dla nas znaczy to, że zgromadzimy się w miejscu tak bogatym w historię i intensywną przyrodę. Geiranger to idealne miejsce, aby przyjąć naszą miłość
- napisała na Instagramie.

Warto podkreślić, że to nie będzie pierwszy ślub dla córki norweskiego króla. Wcześniej Martha Louise była przez 14 lat w związku małżeńskim z Arim Behnem, z którym doczekała się trzech córek. Para rozstała się w 2017 roku, a dwa lata później mężczyzna popełnił samobójstwo.

Norweska księżniczka chce wyjść za mąż za szamana

Martha Louise znalazła nową miłość u boku szamana, który działa głównie w Los Angeles. Ich związek od dawna budził wiele kontrowersji, jednak rodzina królewska poparła zaręczyny pary. Mężczyzna ma, lekko mówiąc, dosyć niekonwencjonalne teorie na temat medycyny i życia po śmierci. Sam w swojej książce "Spirit Hacking" obwieścił między innymi, że.... jest wskrzeszonym faraonem Egiptu.

Wybranek księżniczki w swojej publikacji odniósł się także do dzieci, które chorują na nowotwory. Stwierdził, że maluchy "same tego chcą", a leczenie chemioterapią jest nieskuteczne i jest jedynie formą zarabiania lekarzy na chorobie. Durek Verrett preferuje leczenie za sprawą paranormalnych zdolności, które jak zapewnia, posiada.

Durek Verrett utrzymuje, że pracował w Shamir Medicer Center w Izraelu, gdzie leczył dzieci chore na raka metodami szamanistycznymi. Szpital jednak zaprzecza, że Verrett kiedykolwiek był ich pracownikiem
- czytamy w norweskiej prasie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości