Programy

Olga Król z "Top Model" nie do poznania. Przeszła totalną metamorfozę

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Olga Król z "Top Model" zmieniła fryzurę

Olga Król to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek 10. edycji "Top Model". W programie jej fryzura przeszła odważną metamorfozę. Modelka źle czuła się w nowym wizerunku. Rok od emisji show Olga Król znów oddała się w ręce fryzjera Łukasza Urbańskiego. Czy tym razem zmiana uczesania przypadła jej do gustu?

Metamorfoza Olgi Król w poprzedniej edycji programu "Top Model" przeszła do historii programu, gdy postanowiono radykalnie skrócić włosy uczestniczki. Dziś modelka zdecydowała się na kolejną zmianę, przeprowadzoną przez tego samego stylistę. Tym razem włosy nie zostały obcięte, a przedłużone.

Olga Król z "Top Model" - metamorfoza

Olga Król za sprawą swojej metamorfozy stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek 10. edycji "Top Model". Płakała, kiedy żegnała się z długimi włosami, jednak starała się zachować spokój. Emocje wzięły nad nią górę, kiedy zobaczyła końcowy efekt. Fryzura stworzona przez Łukasza Urbańskiego nie przypadła jej do gustu. Po opuszczeniu domu modelek Olga Król zaczęła udzielać się w mediach społecznościowych i budować swoją karierę. Chwaliła się metamorfozami włosów, a nawet powiększyła usta.

Rok po głośnej metamorfozie w "Top Model" Olga Król znów spotkała się z Łukaszem Urbańskim. Razem gościli w programie "Dzień dobry TVN". Modelka opowiedziała o nowej fryzurze i metodzie kanapkowej, jaką zostały doczepione włosy.

"Już w programie mówiłam, że moim marzeniem jest zostać długowłosą blondynką, zostałam brunetką z krótkimi włosami. Czekaliśmy, aż te włosy trochę odrosną, żeby pokazać nowy wizerunek" - mówiła Olga Król.

Olga Król powiedziała, dlaczego tak długo zwlekała z powrotem do długich włosów. Okazało się, że po fali krytyki zaczęła dostawać mnóstwo pozytywnych komentarzy. Dlatego chciała się przełamać i pomóc kobietom, które przez choroby muszą decydować się na krótkie fryzury.

"Spotykałam się z komentarzami, że wyglądam jak mężczyzna. Było mi szkoda kobiet, które zmagają się z chorobami nowotworowymi lub mają cienkie włosy i nie są w stanie ich zapuścić" - wyjaśniła modelka.

Julia Sobczyńska z "Top Model" o związku z kobietą. Jej babcia poszła do księdza
Julia Sobczyńska z "Top Model" o związku z kobietą. Jej babcia poszła do księdza Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Olga Król z "Top Model" - kim jest?

Olga Król należy do grona najmłodszych uczestniczek "Top Model". Biorąc udział w programie, miała 19 lat i pewne doświadczenie w modelingu. Brała udział w pokazie kolekcji zaprojektowanej przez Dawida Wolińskiego. Chociaż w programie nie zaszła daleko, to stała się aktywną influencerką.

Olga Król jest obecna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się swoimi zawodowymi sukcesami z fanami. Modelka chroni jednak swoją prywatność. Dlatego też niemal przez rok jej obserwatorzy nie wiedzieli, że jest szczęśliwie zakochana. W szczerym wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o nowym związku.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości