Nowe informacje na temat stanu zdrowia Jadwigi Barańskiej. Nastąpił przełom

Jadwiga Barańska i Jerzy Antczak
Jadwiga Barańska i Jerzy Antczak
Źródło: MWMEDIA
W ostatnim czasie stan zdrowia Jadwigi Barańskiej stał się powodem troski dla jej najbliższych i fanów. Teraz w mediach pojawiły się informacje na temat obecnego samopoczucia gwiazdy. Przekazał je mąż aktorki.

Jadwiga Barańska i Jerzy Antczak są razem od 65 lat. Zakochani odpowiadają za powstanie "Nocy i dni", czyli jednego z największych osiągnięć polskiej kinematografii. Oboje w ostatnim czasie mierzą się z poważnymi życiowymi trudnościami.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Karolina Pisarek o chorobie i wsparciu, jakie dostała od męża. "Życie się przewartościowuje"

Jerzy Antczak o stanie zdrowia żony

Jadwiga Barańska od jakiegoś czasu zmaga się z poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi. Jej stan zdrowia niepokoi fanów od sierpnia 2023 roku. Gwiazda jakiś czas temu miała problemy związane z pękniętym biodrem. Aktualnie jej największą bolączką są trudności ze wzrokiem.

Jerzy Antczak za pomocą mediów społecznościowych stale informuje o stanie zdrowia swojej żony. W jednym z najnowszych postów na Facebooku przekazał, że nowe wyniki badań aktorki nie napawają optymizmem – wynik badania to aż 50% obniżenia wzroku. Aktorka jest pod opieką lekarzy.

"Kochani przyjaciele, dzisiaj Jadzia była w szpitalu na badaniach stanu jej oczu. [...] Niestety, stan obu oczu jest dramatyczny i wynosi 50 proc. Lekarze Instytutu Steina, który jest najlepszym tego rodzaju obiektem na świecie, rozpoczynają dramatyczną walkę o zatrzymanie dramatu ślepoty. Jadzia znosi wszystko z pokorą siostry miłosierdzia i błagała mnie, abym niczego nie ujawniał publicznie" - napisał Jerzy Antczak.

Serwis Plejada skontaktował się z mężem aktorki. Według informacji, które zostały przekazane portalowi stan gwiazdy nieznacznie się poprawił.

"Z Jadzią jest troszkę lepiej... Dziękujemy za troskliwość. Jadwiga i Jerzy" - powiedział teraz Jerzy Antczak.

Karol Strasburger okazuje wsparcie Jadwidze Barańskiej i Jerzemu Antczakowi

27 sierpnia 2023 r. Jerzy Antczak opublikował wpis na Facebooku, który wywołał duże poruszenie w mediach. Artysta podzielił się z fanami aktorki informacją o poważnym stanie zdrowia ukochanej. Wyjawił, że Jadwiga Barańska boryka się z chorobą rogówki lewego oka, która zagraża jej widzeniu. Drugie oko jest w podobnym stanie. Dodatkowo aktorka doznała przesunięcia kręgu i pęknięcia w prawym biodrze po upadku.

Na tę wiadomość Karol Strasburger odpowiedział, publikując wzruszający komentarz pod wpisem reżysera, w którym wyraził swoje wsparcie dla małżeństwa.

"Drogi Jureczku, choć z oddali to zawsze, jak wiesz, moje myśli są przy was. Wyjątkowo, bo na własnym scenariuszu życia rozumiem, jak bardzo wiele jesteśmy w stanie zrobić i poświęcić, by walczyć o zdrowie i życie ukochanej osoby. Czytam ze wzruszeniem twoje posty i w myślach bardzo mocno wspieram cię w tej niełatwej sytuacji. Miłość uskrzydla i dodaje jeszcze większej motywacji, czego życzę ci z całego serca. Przytulam szczególnie dziś Jadzię, mocno i najczulej, jak dawniej Toliboski. Życzę wam obojgu siły, dobrych myśli i ludzi wokół, którzy często pojawiają się niespodziewanie na naszej drodze, by nieść pomoc. Bądźcie dzielni, jestem z wami, ja i moja M" - napisał.

Niedługo potem pojawił się kolejny wpis od Jerzego Antczaka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości