Marcin Prokop powiedział, jak zmieniła się jego relacja z Szymonem Hołownią. "Nie możemy poplotkować"

Szymon Hołownia, Marcin Prokop
Szymon Hołownia, Marcin Prokop
Źródło: MWMEDIA
Marcin Prokop w najnowszym wywiadzie powiedział o relacji z Szymonem Hołownią. Panowie przez wiele lat współprowadzili razem show "Mam talent!", przy którym narodziła się ich przyjaźń. Jak teraz wygląda ich relacja? Prowadzący "Dzień dobry TVN" uchylił rąbka tajemnicy.

Marcin Prokop i Szymon Hołownia przez wiele lat stanowili jednej z najbardziej znanych w Polsce duetów prezenterów, których żarty, a także celne uwagi pokochało miliony Polaków. Widzowie z sezonu na sezon "Mam talent!" obserwowali, jak ich relacja się zacieśnia i staje się przyjacielska.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Marcin Prokop szczerze o współpracy z Julią Wieniawą. "Mogę się od niej sporo nauczyć"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marcin Prokop o przyjaźni z Szymonem Hołownią

Kilka lat temu program zniknął z ramówki, a Szymon Hołownia powiedział "stop" dziennikarskiej karierze i postanowił zająć się polityką. Marcin Prokop pozostał w zawodzie, nadal prowadząc program "Dzień dobry TVN" wraz z Dorotą Wellman.

Szymon Hołownia rozkręcał w tym czasie swoją karierę polityczną, a od połowy października piastuje tytuł Marszałka Sejmu RP. Obrady Sejmu, które prowadził szybko stały się bardzo popularne w sieci szczególnie dla młodszego grona odbiorców.

Wcześniej obrady Sejmu nie interesowały aż tak bardzo nastolatków i osób powyżej 20. roku życia, jednak teraz są one emitowane nawet w kinach. Wiele osób polubiło Szymona Hołownię za celne riposty, często zabawny i młodzieżowy język, a także za jego uwagi wygłaszane podczas obrad. Wiele znanych kanałów w mediach społecznościowych pokazywało fragmenty obrad, a internauci z zaciekawieniem śledzili kolejne spotkania naszych polityków.

Marcin Prokop i Szymon Hołownia
Marcin Prokop i Szymon Hołownia
Źródło: X-NEWS

Marcin Prokop powiedział, jak zmieniły się jego relacje z Szymonem Hołownią

Marcin Prokop natomiast już do marca znów pojawi się w programie "Mam talent!", jednak teraz zobaczymy go w roli jurora, obok Agnieszki Chylińskiej i Julii Wieniawy, a program prowadzić będą Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski.

Mimo rozstania zawodowego Marcin Prokop i Szymon Hołownia nadal są w zażyłych relacjach, jednak ich znajomość uległa zmianie. W najnowszym wywiadzie dziennikarz w rozmowie z Michałem Misiorkiem dla Plejady powiedział, czego dziś już nie mogą razem robić.

"Nasze relacje wyglądają dziś inaczej. Nie możemy już pójść do knajpy, posiedzieć wieczorem przy winku i poplotkować, jak robiliśmy wcześniej. Wchodząc ostatnio do gabinetu Szymona, musiałem schować telefon do specjalnego pudełka, zwanego 'szumidłem', w którym zagłuszane są różne sygnały i które zapobiega nagrywaniu rozmów. Co chwilę przychodzili do niego ludzie znani z pierwszych stron gazet, którzy podsuwali mu jakieś dokumenty do podpisu lub chcieli z nim porozmawiać. Siedziałem tam, jadłem sejmowe ciastko i czułem się, jakbym oglądał telewizję" - mówił.

Marcin Prokop zaznaczył, że bardzo podoba mu się styl prowadzenia obrad przez przyjaciela, jednak nie pociągają go tak bardzo jego celne riposty, ale zachowanie zimnej krwi.

"Dużo bardziej imponuje mi jego umiejętność emocjonalnego wytrwania i zachowania zimnej krwi w okolicznościach, gdzie musi sobie radzić całkiem sam" - dodał.

Marcin Prokop i Szymon Hołownia
Marcin Prokop i Szymon Hołownia
Źródło: X-NEWS

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości