Nowe wieści o gwiazdach. Ślub, powrót legendarnego festiwalu i piękne słowa o rodzinie

Beata Kawka, Agnieszka Włodarczyk, Justyna Steczkowska
Nowe informacje o gwiazdach
Źródło: mwmedia
Co działo się w show-biznesie w niedzielę 9 lipca? Gwiazdy w weekend poinformowały o ważnych wydarzeniach z ich życia. Beata Kawka niespodziewanie wyjaśniła, dlaczego nie wyszła za mąż. Zrobiła to, informując jednocześnie, że jej córka wzięła ślub. Justyna Steczkowska opowiedziała o relacjach z rodzeństwem. Ogłoszono też nominacje do Bursztynowego Słowika na Top of the Top Sopot Festival.

W niedzielę 9.07.2023 pisaliśmy o najważniejszych wydarzeniach z życia gwiazd. Tych wyjątkowych momentów nie możecie przegapić. Spójrzcie na listę najciekawszych newsów.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

czt_02
Iga Świątek zdradziła, co lubi robić poza kortem

Justyna Steczkowska o wielodzietnej rodzinie i relacjach z rodzeństwem

Justyna Steczkowska w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o dorastaniu w wielodzietnej rodzinie i relacjach z rodzeństwem. Piosenkarka wyznała, jak wyglądało jej dzieciństwo i czego nauczyła się, funkcjonując w domu pełnym ludzi. Justyna Steczkowska ma siostry: Agatę, Magdalenę, Cecylię, Krystynę i Marię oraz braci: Marcina, Jacka i Pawła.

- Byliśmy bardzo żywiołową rodziną, bo też jeździliśmy po świecie, graliśmy razem, kłóciliśmy się i kochaliśmy się na zmianę - powiedziała.

Piosenkarka zdradziła, czego nauczyła się funkcjonując w wielodzietnej rodzinie.

Czytaj więcej: Justyna Steczkowska o wielodzietnej rodzinie. Zachęca do wybaczania

Justyna Steczkowska
Justyna Steczkowska o dużej rodzinie i relacjach z rodzeństwem
Justyna Steczkowska
Źródło: MWMEDIA

Agnieszka Włodarczyk uczciła 2. urodziny syna. Fani zwrócili uwagę na zachowanie Roberta Karasia

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś świętowali drugie urodziny swojego synka Milana. Choć aktorka pokazuje chłopca w mediach społecznościowych, to dopiero teraz wyraźnie można zaobserwować, jak Milan szybko urósł. Na zdjęciach z urodzin chłopca fani aktorki zwrócili uwagę na zachowanie Roberta Karasia.

Czytaj więcej: Agnieszka Włodarczyk uczciła 2. urodziny syna

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcia z 2. urodzin syna
Agnieszka Włodarczyk
Źródło: MWMEDIA

Katarzyna Glinka zrobiła wrażenie. W zjawiskowej sukni odcisnęła dłoń w Międzyzdrojach

Za nami kolejna edycja Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach 2023. W wydarzeniu wzięło udział pięciu znanych polskich artystów, którzy odcisnęli dłoń na słynnej promenadzie. Szczególną uwagę zgromadzonych przyciągnęła Katarzyna Glinka. Aktorka wystąpiła w śmiałej kreacji.

Oprócz Katarzyny Glinki to Tadeusz Huk, Karol Strasburger, Stefan Friedmann oraz Ewa Gawryluk mieli zaszczyt dołączyć w tym roku do grona gwiazd, które uczestniczyły w tej tradycji.

Czytaj więcej: Katarzyna Glinka zrobiła wrażenie. W zjawiskowej sukni odcisnęła dłoń w Międzyzdrojach

Katarzyna Glinka
Katarzyna Glinka odcisnęła dłoń na festiwalu w Międzyzdrojach
Katarzyna Glinka
Źródło: MWMEDIA

Beata Kawka wydała córkę za mąż. Sama nigdy nie wzięła ślubu. Podała powód

Beata Kawka poinformowała fanów o ślubie swojej ukochanej córki Zuzanny Bernat. Pociecha aktorki poszła w jej ślady tylko zawodowo. Beata Kawka nigdy nie wyszła za mąż i właśnie wyjaśniła, dlaczego tak się stało. Gwiazda pokazała kilka zdjęć z przygotowań do uroczystości. Wiemy też, jak prezentowali się Państwo Młodzi.

Beata Kawka doczekała się jednego dziecka. Artystka z dumą patrzy, jak Zuzanna Bernat realizuje się w zawodzie aktorki. 8 lipca młoda kobieta wzięła ślub, a jej mama pokazała na Facebooku zdjęcia z dekorowania domu. Podzieliła się przy tym refleksją na temat zawierania związków małżeńskich. Jej wypowiedź może zaskakiwać.

Czytaj więcej: Beata Kawka wydała córkę za mąż

Beata Kawka
Córka Beaty Kawki wyszła za mąż
Beata Kawka
Źródło: MWMEDIA

Kto zawalczy o Bursztynowego Słowika na Top of the Top Sopot Festival?

Top of the Top Sopot Festival od lat dostarcza widzom niezapomnianych emocji. Wydarzenie potrwa tego lata od 21 do 24 sierpnia. Legendarny festiwal rozpocznie wieczór pod hasłem #I Dance. We wtorek 22 sierpnia sceną zawładną rytmy lata pod hasłem #Summer Vibes, czyli najpopularniejsze piosenki w wakacyjnych, klimatycznych aranżacjach. To właśnie wtedy widownia będzie miała możliwość pobawić się przy największych przebojach, które rozgrzeją amfiteatr do czerwoności. Tego samego wieczoru w konkursie o nagrodę Bursztynowego Słowika – czyli najbardziej prestiżową statuetkę polskiego przemysłu muzycznego – nominowani wykonawcy przedstawią swoje utwory opublikowane w ostatnich dwunastu miesiącach.

Czytaj więcej: Lista nominowanych do Bursztynowego Słowika

Top of the Top Sopot Festival 2023
Top of the Top Sopot Festival 2023
Top of the Top Sopot Festival 2023
Źródło: Mat. prasowe

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości