Olga Bołądź w jeansie, Magdalena Boczarska cała na czarno. Gwiazdy na premierze spektaklu "Wypiór"

Gwiazdy na premierze spektaklu "Wypiór"
Gwiazdy na premierze spektaklu "Wypiór"
Źródło: MW MEDIA
Warszawski Teatr Imka niedawno zaprezentował nowy spektakl w swoim repertuarze. Na uroczystej premierze pojawiły się gwiazdy z pierwszych stron gazet i chętnie zapozowały do zdjęć. Szyku zadały między innymi Magdalena Boczarska i Iwona Węgrowska. Jak prezentowali się inni?

We wtorek 16 kwietnia 2024 roku w warszawskim teatrze Imka miał premierę spektakl pt. "Wypiór". Na pierwsze, uroczyste przedstawienie przyszła plejada gwiazd. Na widowni zasiedli między innymi Iwona Węgrowska oraz Olga Bołądź, a także Tomasz Karolak, który na co dzień zarządza teatrem. Na scenie natomiast mogliśmy zobaczyć Magdalenę Boczarską. Sprawdzamy, kto jeszcze pojawił się na wydarzeniu.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Joanna Jabłczyńska o kradzieży wizerunków znanych osób i tropieniu oszustów
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Gwiazdy na premierze spektaklu "Wypiór": Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska

Do zdjęć zapozowali między innymi Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska, którzy jednocześnie zagrali też pierwszoplanowe role w spektaklu "Wypiór". Po premierze para zadała szyku w klasycznych stylizacjach: aktor postawił na szary garnitur i czarną koszulę, a jego ukochana na prostą czarną sukienkę do łydek. Zakochani udowodnili, że proste rozwiązania zawsze spisują się fenomenalnie.

Gwiazdy na premierze spektaklu "Wypiór": Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska
Gwiazdy na premierze spektaklu "Wypiór": Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska
Źródło: MWMEDIA

Gwiazdy na premierze spektaklu "Wypiór": Tomasz Karolak

Tomasz Karolak jest dyrektorem Teatru Imka w Warszawie. Artysta również postawił tego wieczoru na czerń. Aktor wybrał klasyczny garnitur, pod który nałożył zwykły T-shirt, co nadawało całości więcej luzu. Monochromatyczną stylizację przełamał brązowymi pantoflami.

Gwiazdy na premierze spektaklu "Wypiór": Tomasz Karolak
Gwiazdy na premierze spektaklu "Wypiór": Tomasz Karolak
Źródło: MWMEDIA

Gwiazdy na premierze spektaklu "Wypiór": Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska lubi się wyróżniać i tak stało się i tym razem. Wokalistka postawiła na biel i wręcz promieniała na ściance. Gwiazda wybrała garniturowy komplet z szerokim paskiem, który podkreślał jej talię. Do całości dobrała białe szpilki.

Gwiazdy na premierze spektaklu "Wypiór": Iwona Węgrowska
Gwiazdy na premierze spektaklu "Wypiór": Iwona Węgrowska
Źródło: MWMEDIA

Gwiazdy na premierze spektaklu "Wypiór": Olga Bołądź

Olga Bołądź wybrała natomiast bardzo mocny w tym sezonie jeans. Gwiazda pojawiła się na premierze w spodniach z denimu o nieco szerszym kroju i pasującej do nich kurtce. Swoją stylizację uzupełniła klasycznymi czarnymi szpilkami i białą koszulą.

Gwiazdy na premierze spektaklu "Wypiór": Olga Bołądź
Gwiazdy na premierze spektaklu "Wypiór": Olga Bołądź
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości