Gwiazdy

Olivier Janiak i Karolina Malinowska świętują 19. rocznicę ślubu. Zobaczcie ich zdjęcie z tego dnia

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Olivier Janiak i Karolina Malinowska świętują rocznicę ślubu

Olivier Janiak i Karolina Malinowska są jednym z najpopularniejszych małżeństw w show-biznesie. Para pobrała się po zaledwie trzech miesiącach znajomości, a ostatnio świętowali swoją 19. rocznicę ślubu. Oto historia ich miłości.

Olivier Janiak jest znanym prezenterem telewizyjnym. Od 21 lat prowadzi magazyn "Co za Tydzień", ale także wiele innych programów oraz koncertów czy innych wydarzeń kulturalnych. Na początku zajmował się modelingiem, podobnie jak jego żona Karolina Malinowska, która brała udział w największych pokazach mody na świecie.

Olivier Janiak i Karolina Malinowska świętują 19. rocznicę ślubu

Para poznała się w 2003 r. na planie "Co za Tydzień" i już po trzech miesiącach postanowili zawrzeć związek małżeński. Olivier Janiak i Karolina Malinowska najpierw wzięli ślub cywilny w Łodzi, a ślub kościelny odbył się w kaplicy romańskiej w Tumie.

Jakiś czas temu w rozmowie z Plejadą Olivier Janiak przybliżył szczegóły tego spotkania.

"Doskonale pamiętam, bo wiedząc, z kim mam się spotkać na planie, przygotowuję się do każdej rozmowy. Wtedy był to pokaz mody Arkadiusa, który odbywał się w Łazienkach Królewskich. Jego gwiazdą była Karolina Malinowska – niespełna 20-letnia modelka, która odnosiła wielkie sukcesy w świecie" - powiedział.

Dalej dodał:

"Pomyślałem sobie, że jest to niezwykle intrygująca młoda dama. Miesiąc później spotkaliśmy się na rozdaniu nagród magazynu 'Elle' i przegadaliśmy już prywatnie cały wieczór. A później jakoś tak się stało, że po trzech miesiącach znajomości wzięliśmy ślub" - opowiedział Olivier Janiak.

Zobacz wideo:

Tatiana Okupnik o muzyce w rozmowie z Olivierem Janiakiem
Tatiana Okupnik o muzyce w rozmowie z Olivierem Janiakiem

Olivier Janiak i Karolina Malinowska — historia miłości

Para doczekała się trójki dzieci. W 2009 r. na świecie pojawił się ich pierwszy syn Fryderyk, dwa lata później małżeństwo powitało na świecie syna Christiana, a w 2013 r. urodził się ich syn Julian.

O swoim rodzicielstwie Olivier Janiak powiedział w cyklu Anny Lewandowskiej "Wywiadówka".

"Nikt nie jest gotowy na rodzicielstwo. Bez względu na to, co wiesz o sobie samym, o życiu, dziecko rewolucjonizuje wszystko. Możesz to sobie zaplanować, poukładać, przygotować odpowiednio wcześniej wyprawkę czy pokoik, ale na tę bombę emocjonalną nie sposób być gotowym" - powiedział.

Rok temu, kiedy małżeństwo świętowało 18. rocznicę ślubu, Karolina Malinowska podzieliła się na Instagramie zdjęciem ze ślubu.

"Dawno, dawno (18 lat) temu w nie tak bardzo odległej krainie pewien Książę pocałował żabę i od tego momentu była to już zupełnie inna bajka. Prawda Oli?" - czytamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości