Oliwia Bieniuk wspomina Annę Przybylską w Dzień Matki. "Tęsknię..."

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk uczciła Dzień Matki smutnym wpisem na Instagramie. Młoda celebrytka opublikowała archiwalne zdjęcie z Anną Przybylską i wspomniała swoją zmarłą rodzicielkę. Nie ukrywała, że bardzo za nią tęskni. Fani byli poruszeni. "Mama opiekuje się wami z nieba" - pisali.

Oliwia Bieniuk straciła mamę, gdy miała zaledwie 12 lat. Anna Przybylska zmarła na raka trzustki, a jej śmierć do dziś przeżywa cała Polska. Gwiazda do końca grała w filmach i serialach, jednak nigdy nie ukrywała, że najważniejsza jest dla niej właśnie rodzina. Aktorka często zabierała swoje pociechy na plany zdjęciowe, co po latach miło wspominała Oliwia Bieniuk. To właśnie między innymi przez to, córka Anny Przybylskiej postanowiła pójść w jej ślady i związała swoje życie z show-biznesem. Z okazji przypadającego na dzień 26 maja Dnia Matki, Oliwia Bieniuk opublikowała wzruszający wpis.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Agata Kulesza o relacji z córką. "Jestem jej mamą, a nie jej przyjaciółką"
Agata Kulesza o relacji z córką. "Jestem jej mamą, a nie jej przyjaciółką" Agata Kulesza w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o relacji z córką.

Oliwia Bieniuk opublikowała zdjęcie z Anną Przybylską

Dzień Matki to jedno z najważniejszych świat w polskim kalendarzu. Gwiazdy tego dnia chętnie opublikują zdjęcia ze swoimi rodzicielkami i dziękują im za życie oraz wyrażają głęboką wdzięczność. Niestety są także osoby, których mamy jakiś czas temu odeszły z tego świata.

W tym gronie jest Oliwia Bieniuk i jej rodzeństwo. Młoda celebrytka straciła mamę, gdy była nastolatką. Anna Przybylska zmarła bowiem na raka trzustki w wieku zaledwie 35 lat. Córka aktorki w każdy Dzień Matki poświęca jej czuły wpis w mediach społecznościowych i tak było również i tym razem. Celebrytka opublikowała na swoim koncie archiwalne zdjęcie z rodzicielką. We spisie zamieściła przejmujący wiersz Wisławy Szymborskiej:

"Coś się tu zaczyna o zwykłej porze. Coś tu się nie odbywa jak powinno Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma" - zacytowała Oliwia Bieniuk.

Dodała także krótki komentarz.

Tęsknię...

Internauci okazali jej pełne wsparcie w komentarzach. Nie ukrywali poruszenia.

"Masz swojego Anioła w niebie";

"Rób wszystko, by mama byłaby z ciebie dumna";

"Mama opiekuje się wami z nieba" - czytamy w komentarzach.

Anna Przybylska zmarła ponad osiem lat temu

Anna Przybylska urodziła się w 1978 roku w Gdyni i już w dzieciństwie odkryła w sobie talent sceniczny. Gwiazda należała do dziecięcego zespołu wokalno-tanecznego Jantarki, a potem zaczęła pracować jako fotomodelka. Dorosłe życie związała natomiast z aktorstwem. Anna Przybylska zadebiutowała na wielkim ekranie rolą "Suczki" w filmie "Ciemna strona Wenus". Uczestniczyła w nagraniach do wielu filmów, seriali i reklam komercyjnych.

Aktorka przez wiele lat była partnerką piłkarza Jarosławia Bieniuka. Para, mimo długiego stażu, nigdy nie zdecydowała się na ślub. Zakochani doczekali się trójki dzieci: córki Oliwii oraz dwóch synów: Jana i Szymona. Najstarsza z pociech Anny Przybylskiej jest już pełnoletnia i również próbuje swoich sił w show-biznesie.

Gwiazda chorowała na nowotwór trzustki. W 2013 roku poddała się operacji usunięcia guza. Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w swoim domu w Gdyni. Jej mama przyznała, że do końca miała nadzieję, że gwiazda wyzdrowieje.

"Do ostatniej chwili łudziliśmy się, że jednak będzie dobrze. Pod koniec miała niesamowity apetyt. Przez ostatnie trzy dni. To było coś niesamowitego. […] Ona była waleczna do końca. Była zawsze uśmiechnięta, była zawsze sobą" - mówiła Krystyna Przybylska w "Mieście Kobiet".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości