Pamela Anderson była molestowana przez bliską osobę. "Chciałam ją zabić"

Pamela Anderson
Pamela Anderson rozprawia się z przeszłością
Źródło: Getty Images
Pamela Anderson zapowiedziała, że niedługo pojawi się dokument, w którym dokładnie opowie o swoim życiu i rozprawi się z przeszłością. Aktorka wyznała bowiem, że już jako dziecko musiała zmierzyć się z ogromną traumą. "Ona mnie molestowała przez jakieś trzy, cztery lata. Zawsze mi powtarzała, abym nic nie mówiła rodzicom" - mówiła o kobiecie ze swojego najbliższego otoczenia. 

Życie Pameli Anderson od lat jest jednym z chętniej komentowanych tematów w światowym show-biznesie. Głośne związki, rozstania i skandale z jej udziałem systematycznie trafiały na pierwsze strony gazet i serwisów plotkarskich. Teraz aktorka zapowiedziała swój wielki powrót i postanowiła opowiedzieć wiele historii z nieznanej dotąd, swojej perspektywy.  

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo:

Adam Zdrójkowski o miłości
Adam Zdrójkowski o miłości. Jego serce zabiło do kogoś mocniej?
Adam Zdrójkowski wystąpi w nowym sezonie "Azja Express". W rozmowie z nami opowiedział o miłości, romantyzmie i randkach z koszmaru.

Pamela Anderson była molestowana? 

Pamela Anderson zapowiedziała, że historia, którą przedstawiła w dokumencie, jest gorzka, jednak do bólu szczera. Jednym z etapów rozprawiania się z przeszłością, ma być wyjawienie sekretów i traum, z którymi musiała mierzyć się jako dziecko. Serwis "Mirror" dotarł do przedpremierowych fragmentów, z których wynika, że aktorka jako dziecko była molestowana przez swoją opiekunkę.

"Miałam opiekunkę i moi rodzice uważali, że świetnie się nami zajmuje, ponieważ cały czas przynosiła prezenty. W rzeczywistości ona mnie molestowała przez jakieś trzy, cztery lata. Zawsze mi powtarzała, abym nic nie mówiła rodzicom. Próbowałam chronić przed nią mojego brata" - czytamy w słowach Pameli Anderson cytowanych przez serwis. 

Pamela Anderson planowała zabójstwo? 

Jak podaje serwis "Mirror", traumatyczne przeżycia i próba obronienia brata przed doświadczeniem tej samej krzywdy sprawiła, że Pamela Anderson marzyła o śmierci opiekunki. Nienawiść, żal i strach sprawiły, że zaczęła nawet myśleć o tym, by samodzielnie wymierzyć sprawiedliwość oprawczyni. 

"Chciałam ją zabić. Próbowałam dźgnąć ją w serce długopisem, a potem powiedziałem jej, że chcę, żeby umarła. Następnego dnia zginęła w wypadku samochodowym. Byłam przekonana, że swoim myśleniem doprowadziłam do jej śmierci i bałam się o tym komukolwiek powiedzieć. Byłam przekonana, że to zrobiłam, chciałam, aby umarła i tak się stało" - powiedziała aktorka. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości