Pamela Anderson znów zaskoczyła. Fotoreporterzy nie mogli przestać robić jej zdjęć

Pamela Anderson
Pamela Anderson
Źródło: Getty Images
4 grudnia tłum światowej sławy gwiazd zawitał do Londynu, gdzie odbyła się jedna z najważniejszych gali wręczenia nagród związanych ze światem mody. Wśród zaproszonych gości pojawiły się takie osobowości, jak Rita Ora, Amal Clooney, Anne Hathaway, Gwyneth Paltrow, czy Kate Moss. Jednak to wstąpienie Pameli Anderson na czerwonym dywanie sprawiło, że błyski fleszy przez dłuższą chwilę były skierowane tylko na nią. Zobaczcie dlaczego.

Pamela Anderson w 2023 roku przeszła ogromną duchową i mentalną metamorfozę. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek na świecie zrezygnowała bowiem całkowicie z makijażu. Gwiazda "Słonecznego patrolu" przyznała, że dopiero gdy zdecydowała się na ten krok, poczuła się wolna i piękna we własnym ciele.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Szafy gwiazd"
"Szafy gwiazd". Blanka o swoim stylu i ubraniach, w których chodziła do szkoły. "Nauczyciele nie byli zadowoleni"
Źródło: cozatydzien.tv.pl

Pamela Anderson zachwyciła podczas The Fashion Awards

The Fashion Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń w roku poświęconych osobom ściśle związanym ze światem mody. Podczas ceremonii odbywającej się w Wielkiej Brytanii wręcza się nagrody dla tych, którzy w danym roku mieli najwybitniejszy wkład w rozwój branży fashion. Co ważne, głównym celem tego niewątpliwie wyjątkowego wydarzenia jest zebranie funduszy na rzecz Fundacji Edukacyjnej BFC, która wspiera finansowo najbardziej potrzebujących, ambitnych i utalentowanych studentów mody.

Co roku do Londynu przybywają największe i najbardziej znane osoby na świecie, by wspólnie celebrować galę The Fashion Awards. Stylizacje i charakteryzacje gwiazd z czerwonego dywanu bacznie obserwują miliony osób z całego globu. Tym bardziej to, jak zaprezentowała się Pamela Anderson, wywołało wiele emocji. Aktorka zadbała bowiem o każdy detal swojej kreacji, jednak wierna przekonaniom sprzed kilku miesięcy, zrezygnowała z wykonania makijażu.

Zobaczcie, jak się prezentowała.

Pamela Anderson
Pamela Anderson
Źródło: Getty Images
Pamela Anderson
Pamela Anderson
Źródło: Getty Images

Pamela Anderson o rezygnacji z makijażu

Pamela Anderson po raz pierwszy bez makijażu pokazała się na tegorocznym paryskim tygodniu mody. Zdjęcia aktorki w mgnieniu oka obiegły świat i zyskały aprobatę milionów osób.

"Rewolucja naturalnego piękna oficjalnie się rozpoczęła! Pamela Anderson w środku tygodnia mody, mimo wielu nacisków i narzuconych postaw, pojawiła się i zajęła swoje miejsce przy stole bez makijażu na twarzy. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego aktu odwagi i buntu" - napisała w poście na Instagramie Jamie Lee Curtis, zdobywczyni Oscara.

Niedługo później na kilka słów podsumowania swojej decyzji zdecydowała się również sama zainteresowana.

"Chciałam, żeby to było prawdziwe. Nie chciałam, żeby wszystko było oświetlone i wymyślone. Potrzebowałam po prostu być sobą, ta część mnie krzyczała, żeby się wydostać. Poczułam, że naprawdę muszę podzielić się tym, kim byłam, kim jestem. To było niezwykle wyzwalające. [...] Kiedy pojechałam na Tydzień Mody w Paryżu, zdecydowałam się nie malować i naprawdę poczułam się jak ta pięcioletnia dziewczynka z Ladysmith, tylko w ubraniach Victorii Beckham [...] Czułam się taka wolna. To nie miał być manifest, nie walczyłam w ten sposób o pokój na świecie, nie wiedziałam nawet, czy ktoś w ogóle zwróci na to uwagę. Nie siedzę w fotelu do makijażu przez trzy godziny. Spojrzałam w lustro i powiedziałam do siebie: "Masz prawie 60 lat, jest dobrze, po prostu ciesz się Paryżem, a nie graj w tę grę" - wyznała w wywiadzie dla "The Daily Telegraph".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości