Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Co słychać u niego po 17 latach?

Piotr Adamski
Piotr Adamski - jak teraz wygląda polski hydraulik?
Źródło: Screen z materiałów "Dzień Dobry TVN"
Piotr Adamski niemal 17 lat temu zawładnął modelingiem i show-biznesem. Wystąpił w reklamie Polskiej Agencji Turystyki, wcielając się w przystojnego hydraulika. Niewinna akcja promocyjna wyniosła go na wyżyny sławy i rozpoznawalności. Jak wygląda i czym zajmuje się obecnie? Wyjaśniamy.

Kamery "Dzień Dobry TVN" towarzyszyły niedawno podczas sesji zdjęciowej Piotrowi Adamskiemu, który zdecydował, że powróci do korzeni swojej pracy w show-biznesie, czyli do modelingu. Tym razem występuje jednak bez przyrządów hydraulicznych i jako model plus size. Jak sam przyznaje, przez ostatnie 17 lat przybrał na wadze 40 kilogramów.

Piotr Adamski - jak wygląda teraz słynny, polski hydraulik? 

Plakaty z wizerunkiem Piotra Adamskiego miały uspokoić obywateli Francji, że do ich kraju nie napłynie fala taniej siły roboczej a wykwalifikowani pracownicy. Po dołączeniu do Unii Europejskiej wielu rodaków szukających pracy nad Sekwaną nie dostawało bowiem wynagrodzenia adekwatnego do poziomu swoich umiejętności. Polska Organizacja Turystyczna walcząc ze stereotypami opublikowała plakat ze zdjęciem Piotra Adamskiego, który zapraszał Francuzów do odwiedzenia Polski.

Hasło brzmiało: "Je reste en Pologne, venez nombreux", czyli "Zostaję w Polsce, przyjeżdżajcie licznie". 

Akcja okazała się niebywałym sukcesem, a zdjęcia modela zdobiły niemal każdy magazyn w Polsce. Wystąpił w tanecznym show, udzielał wywiadów i wydawało się, że międzynarodowa kariera stoi przed nim otworem. Po czasie w mediach pojawiły się informacje, że Piotr Adamski obrał zupełnie inny kierunek. Zaczął pracować jako przedsiębiorca i doradca kredytowy.

Piotr Adamski od niedawna na nowo próbuje swoich sił w modelingu promując się jako pierwszy w Polsce model plus-size. 

"To wszystko jest sprawą agencji i Kacpra Michalskiego, który zadzwonił do mnie ponad rok temu i kilka razy namawiał mnie na spotkanie. Jedno, drugi i zaczęliśmy współpracę" – wyjaśnił Piotr Adamski.

OSTROWSKA_ROCKOWEZYCIENARKOTYKI
Małgorzata Ostrowska o rockandrollowych imprezach i narkotykach
Małgorzata Ostrowska opowiedziała, jak wyglądały rockandrollowe imprezy w których uczestniczyła. Przyznała także jaki ma stosunek do narkotyków
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Piotr Adamski - czym zajmuje się teraz?

Piotr Adamski w rozmowie z dziennikarzem “Dzień Dobry TVN” zaznaczył, że przed laty wkładał ogrom pracy w to, by jego ciało było idealnie wyrzeźbione. Wykonywał dwa ciężkie treningi każdego dnia, jednak miał tendencję do tego, by rosnąć. Mężczyzna na lata zniknął z show-biznesu, a od niedawna ponownie pojawia się w mediach. Wraz ze swoją partnerką publikują zdjęcia w mediach społecznościowych i gromadzą tam społeczność. 

"Z Piotrem znamy się kilka lat, do pierwszej randki doszło półtora roku temu. Piotr odezwał się pierwszy do mnie. Miałam lekką kontuzję i  potrzebowałam kul. Jako jedyny z moich znajomych przyjechał mi pomóc. Przyjechał i został" – powiedziała Iga Kozłowska, modelka, przedsiębiorczyni i partnerka Piotra Adamskiego. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Screen z materiałów "Dzień Dobry TVN"

podziel się:

Pozostałe wiadomości